Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van, aki tényleg szebb smink...

Van, aki tényleg szebb smink nélkül, vagy csak bénán sminkel? Mármint nem az alapozóra gondolok, főleg a szem kihúzásra meg ilyenekre.

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamennyivel mindenki szebb sminkel , de ha csak ügyes. Mert ha tényleg nagyon béna és előnytelen a smink , akkor inkább csak tegyen alapozót magára és kész. De vannak olyan emberek akiknek tényleg gyönyörű az arcuk és egyáltalán nincs sminkre szükség , de az ilyen emberek nagyon ritkák mivel sztem mindenkin dob egy kicsit a szemcerka vagy a szemhéjpúder.
2011. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kb mindenkinek van olyan smink, ami nem áll jól, előnytelen.
2011. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 7. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem a legtöbb smink kifejezetten rosszul áll. Egyedül a szempillaspirál az, amire azt mondom, hogy jobban nézek ki tőle, talán még a szemceruza. De ilyen szemhélypúderekkel már nem is próbálkozom, mert egyszerűen bénán néz ki rajtam mind.
2011. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok szépségkirálynő, de azt se lehet rám mondani, hogy ronda. A smink viszont..áhh. Szempillaspirálok nem érnek semmit, mert hosszú, fekete szempilláim vannak, viszonylag sűrűn. Ha fölül kihúzom a szemem, az hülyén áll, alul szintúgy. Ha fölül is és alul is kihúzom, akkor az nem néz ki annyira hülyén, de szinte semmit se dob az arcomon. Szemhéjfestékkel már nem is próbálkozom. Alapozótól még több pattanásom lesz, mint eddig volt, úgyhogy azt is hanyagolom. Csak ajakbalzsamot szoktam használni, ami ápolja is a számat, és van olyan jó mint egy szájfény. Ja meg néha korrektort, az segít valamennyit.

15/L

2011. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!