Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vehetnék ajakduzzasztó...

Hol vehetnék ajakduzzasztó (vérbőségfokozó) rúzst vagy szájfényt?

Figyelt kérdés
egy megszépítős műsorban láttam zoneclub-on és ki szeretném próbálni..
2009. márc. 1. 08:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

egyet már találtam de jó lenne egy olcsóbb kategóriából is...

[link]

2009. márc. 1. 08:47
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemetorszagban a DM-ben van egy P2 nevü marka, aminek van egy ilyen termekcsaladja, van szajfeny, kontur, pakolas, meg mindenfele. Ez ilyen borsos, durvan csip, de tenyleg duzzaszt... nezz utana, hatha meg lehet rendelni, vagy ha van ismerösöd megrendelheted, nem dragak 2-5 euro körül van minden ezek közül... jah, meg azt hiszem, hogy a Carmex ajakbalzsamot otthon is be lehet szerezni, az mentolos, nekem az is bejött az is ezerparszaz forint... de ezek termezsetesen nem tartos eredmennyel jarnak...
2009. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi! feltétlen utánanézek mindkettőnek.
2009. márc. 1. 09:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A Farmasi katalógusában is láttam egyet! Nézz utána neten a Farmasi oldalán!
2009. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
de, ha gondolod, akkor ezt a P2t a tavaszi szünetben tudok neked haza vinni, mar ha Pesten, vagy a közelben laksz, vagy fel tudsz erte jönni, de azert nezelödj meg :)
2009. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

a Farmasit feltétéen megnézem.

az utolsónak: sajna nem vagyok pesti/Pest közeli.de azért aranyos vagy:-))

2009. márc. 1. 10:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem gyógyszertári,Rosy lips,vagy van az Avonban is.
2009. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a Rosy lips elég drága ennyit nem szántam rá---de azért köszi.
2009. márc. 1. 12:06
 9/14 anonim ***** válasza:
A DM-nek van a S-he márkája. Nyár elején vettem egy ilyen ajakduzzasztó szájfényt (fehér tubusban van). Árra nem emlékszem, de nem volt drága és valóban duzzaszt. :)
2009. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én oriflames szájfényt használok. Ez paprikakivonaot tartalmaz, és duzzasztja az ajkakat. Javaslom, h keress egy oriflames szépségtanácsadót. Ebben a katalógusban éppen akciós:1299Ft.
2009. márc. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!