Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MIlyen alapozot hasznaljak,...

MIlyen alapozot hasznaljak, ha nagyon szaraz a borom?

Figyelt kérdés

Mar kiskorom ota ekcemam van, de nagyon szeretnek vmi alapozot hasznalni.

Olyan kellen ami megfelelel a boromnek es arban is elfogadhato.


2011. ápr. 8. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nekem is az a bajom van mint neked...

úgy kell csinálni, hogy felkelsz reggel hamarabb és hidratáló zsíros arckrémmel bekened az arcod vagy félórát hagyod megszáradni teljesen!! és után kened rá az alapozót.. nekem minden fajta alapozóm van többnyire keverem :) de külön is jók:

[link]

[link]


[link] -->ez a legjobb ezt gyógyszertárba lehet kapni de ez olyan 4-6 ezer Ft



[link]

Még ezt a korrektort vettem úgy állapítottam meg hogy ez a legjobb száraz bőrre olyan 600 Ft körül van viszont nekem hamar elfogyott :/

2011. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Én is használok essencet de nekem foltos lesz ár arcom :(
2011. ápr. 8. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:

De attól a habállagútól is?? :O Ha nem próbáltad szerintem érdemes kipróbálni 1100 Ft körül van.. ha meg attól is foltos lesz az arcod akkor szerintem érdemes beruházni arra a drágábbra nekem az már több mint egy éve megvan és még mindig van benne mert nem kell belőle sok és rettentő jól fed.. :-)


Itt egy oldal éppen akciós 3800-3900-ért már vehetsz ha érdemesnek találod beruházni egyre :)

2011. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na :D


[link]

2011. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ohhh koszi szepen a segitseget. Ballagasi penzembol majd veszek is egyet! :)


A hab allagut nem probaltam, meert arrol tobb oldalon irtak, hogy foltos lett az arcuk, ezert nem mertem abba beruhazni, mert azert nem szeretnek 1000 Ft-t feleslegesen elkolteni. :S

2011. ápr. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!