Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rövid, vörös "KOCKA" vagy...

Rövid, vörös "KOCKA" vagy rövid vörös "KEREK" köröm?

Figyelt kérdés
*buliba :D
2011. ápr. 12. 08:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem "kerek",hanem mandula formájúnak hívják.Attól mert rövid a körömlemezed,attól körömágy hosszabbítással lehet korrigálni.Harmadjára pedig,a körmösnek le kell picit kerekíteni a kocka körmöknél a széleket,pontosan azért hogy ne okozzon sérülést.És közlöm,hogy még mindig divat a kocka!Nekem a vendégeim mindig ezt kérnek,és van akinek ez egyátalán nem áll jól(mert nem megfelelő a körme hozzá,mint pl.nekem)azoknak mandula formájut csinálok.
2011. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm és én még csak annyit mondanék, hogy a természetes, rövidre vágott körömről beszéltem, nem pedig az építettről. Évekig volt zselés körmöm, tudom, hogy hány félefajtát lehet rakatni.
2011. ápr. 14. 10:20
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig nem ciki a kocka, én arra szavazok!:))
2011. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én mint műkörmös jabvaslom h azt válzd ameik joban tetszik :) tévedés...a kovka nem csikar ha a körmös jól megcsinálja..én mindíg megkérdezem a vendégeimtől h csikar?ne reszeljem meg jobbam? tehát a tévhites hülyeségeket hadjuk :) a kerek az is nagyon jó :) igaz nekemk sosm volt de eleget csináltam már...esetleg javaslom a kerek körmöt ami egy kicsit hegyesedik nagyon csini ;)
2011. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!