Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! A Pasim Kocka mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A Pasim Kocka mit tegyek? Kis együtt érzést kérek nem vagyok kíváncsi az oltásokra

Figyelt kérdés

Nah szóval Pasimmal együtt vagyok majdnem másfél éve

Átjött hozzánk vmikor nyáron és meglátta tesómat wow-ozni azóta le se száll a játékról

szinte alig jár el otthonról ha van szabad ideje folyton játszik :S

Még az is előfordult hogy akkor is egész nap játszott amikor ott voltam nála :S :'(


SOS vmi tanácsot kérek nem akarom hogy teljesen abba hagyja csak azt hogy legalább annyit foglalkozzon velem mit a hülye játékával :)


2010. dec. 17. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Beszélj vele és menjetek el paintballozni!
2010. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, hogy nem foglalkozik veled. Szerintem viszont hagyd ott a p.csába.
2010. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Nézd oda mész és le pipantod
2010. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elhagyni :S :(
2010. dec. 17. 17:04
 5/19 Geráppááá ***** válasza:
86%
játssz vele=D
2010. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát a wow eléggé függővé teszi az embert. Én is wowoztam, de úgy félévente meguntam és abbahagytam, majd fél év múlva ismét elkezdtem. Szóval kb majdnem olyan nehéz leszokni róla, mint a cigiről. Most nekem sikerült, főleg azért, mert találtam magamnak valakit, és inkább Vele töltöm az időmet.

Beszéld meg vele, és ha nincs más lehetőség, állítsd választás elé: a wow vagy te? Ha szeret, akkor a függősége ellenére is téged kell, hogy válasszon. Ha meg a wowot választja, akkor nem is éri meg vele maradni, mert nem szeret.

21L

2010. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy próbáltam vele játszani de engem annyira nem foglal le meg egyszerűen nem látom értelmét ennek a játéknak :S Már ott Tartok hogy gyűlölöm azt se bírom ha valaki / akárki beszél róla :S
2010. dec. 17. 17:13
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát az elején még tényleg nem jó :) De most nem is ez a kérdés, h neked bejön-e a játék. Valaki nem szereti az ilyen stílusú játékokat, az nyilván nem lesz függő :)

21L

2010. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Sztriptízelj neki és kapcsold ki a gépet, majd meglátod mi lesz..

Hány éves?

2010. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

köszi az ötletet díjazom :)

de nem akarom hogy az legyen hogy vagy játszik vagy dugunk :D

ám mind a ketten 18

2010. dec. 17. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!