Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú, nem túl drága...

Milyen márkájú, nem túl drága női táska alkalmas mindennapos használatra, ha 5-6 kg-t hordok benne?

Figyelt kérdés

Az eddigi táskáim mind túl hamar tönkrementek. Olyat szeretnék, ami nem "iskolás" kinézetű.

Olvastam a Reisenthel táskákról, azok tényleg elbírnak 10-15 kgt?


2011. ápr. 12. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

5-6 kg-ot? Egy fuga 5kg-os csomagolásban van..nem sok az egy kicsit, főleg női táskának.

Ekkora súlyt egy átlagos női táska , sőt semmilyen átlagos női táska nem bír el.Ehhez inkább vagy hátizsák, vagy kifejezetten sporttáska való.

2011. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztosan 5-6 kg?

Az én laptopom 2,5 kg, és viszonylag hamar elfárad a vállam és a karom a cipelésében.

Neked inkább a hátizsákot ajánlanám. Az sokat bír, egy szimpla hátiszák kibírt napi 15 kg-ot egy fél éven át, utána kezdett tönkremenni.

2011. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én F&F táskát vettem, fekete alapon fehér pöttyös, amolyan bohém kinézetű, és tankönyveket, füzeteket, kaját meg mindent cipelek benne, ami csak kell egy napra. Nem hiszem, hogy van 5 kg, de 2-3 biztosan.
2011. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a táskával van a baj, kicsit felül kéne bírlnod, hogy biztos mindenre szükséged van-e amit viszel benne. Mert tényleg egy laptop úgy 2 kiló, ha nem biztos, hogy otthon alszom és az összes sminkcuccot, plusz kis hajlakkot, arcápoló cuccokat viszek magammal, az szokott úgy kb fél-1kg lenni. Ha nehéz cuccom van (pl könyvek), akkor azt nem a normál táskámba, hanem vászonyszatyorba szoktam vinni, mert az erős és mindenféle mintával lehet kapni, szóval lehet trendi is...
2011. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is kb 5kg-s táskát hordok magammal... volt már björn borg(oldaltáska), adidas és most egy vans hátizsákom... mindegyik birta a súlyt, de a hátizsákkal sokkal kényelmesebb :D

18L

2011. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tuti 5 kg, lemértem még a kérdés feltevése előtt. :/(Pedig felesleges dolgokat nem hordok magammal, az egyetemre szükséges könyveken, vízen, ernyőn kívül semmi súlyos nincs benne). De köszi a válaszokat. :)
2011. ápr. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!