Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nagyon-nagyon fontos. Ki...

Nagyon-nagyon fontos. Ki tudja megmondani nekem, hogy nyissak ki egy számzáras táskát ha elfelejtettük a kódot? A flex nem jó megoldás. K. a drága volt a táska.

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hívd fel a kereskedőt- neki tudnia kell.
2009. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld végig a kombinácikat. Max egy óra.
2009. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
4562. Már nyílik is... mukodj..mukodj..
2009. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem-nem-nem........már nincs meg a kereskedő..és elkezdtük többször is végigpróbálni de sosem volt elég a türelelm....max egy óra????viccelsz????
2009. jún. 19. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy haverom, aki úgy nyitotta ki fél perc alatt a számzára s lakatokat, hogy odatette a fülét, és simán kinyílt bármilyen kombináció is volt. Kérdeztem is tőle, hogyan csinálja, azt mondta, hogy lehet hallani ahogy kattan vagy mi. Én nekem sose sikerült, de ő lazán, akárhányszor megcsinálta. Nem tudom, esetleg még ezt lehetne, hogy amikor bekattan, elvileg talán ad vmilyen hangot vagy mit... Nem tudom ez csak lakatoknál működik e, ha működik egyáltalán, lehet, hogy neki kifinomultabb volt a hallása. Tényleg nem tudom, de ne jut más az eszembe. Remélem tudtam segíteni. :)
2009. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell vinni egy lakatoshoz, vagy ilyen kulcsmásoló szakihoz. Hátha neki van tippje, vagy olyan eszköze amivel tud buherálni valamit rajta...
2009. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha 3 számjegy, akkor az azt hiszem 1000 lehetőség, ha 000-t is belevesszük, és 999-et is. El kell kezdeni sorban haladni, mondjuk te megcsinálod 000-tól 150-ig, aztán átadod másnak, és így szépen sorban mindenki számolgat és tekerget egymás után. Aztán ha meguntátok, fölírjátok, hogy mit tudom én, 543-ig egyik sem jó. Legközelebb onnan folytasd.

Ha 4 jegyű a kód, akkor értelemszerűen ugyanígy, csak kicsit hosszabb folyamat. Ha vagytok rá ketten, akkor már 2-3 órának biztosan elégnek kell lennie. Nem érdemes elvinni lakatoshoz, meg feszegetni sem.

2009. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy számot forgass végig, és közben nézd a kis kereket. Valahol van rajta egy bemélyedés - a túloldalon nyílik.

20 mp alatt nyitható így (amúgy ezt minden rakodó, postás és szállító ismeri - úgyhogy nem sokat ér egy átlagos számzár).

2009. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ha saját magadnak állíthatod be a kódot (nekem olyan van), akkor ez a mélyedéses dolog nem jó, mert akkor minden szám melett van egy mélyedés.
2009. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!