Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell az alapozót használni?

Hogy kell az alapozót használni?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, hogy hogy kell az alapozót használni, mert nem tudom, mindig foltosra sikerül az arcom, ezért hát mérgemben mindig lemosom.
2011. ápr. 13. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

:D

gyere át és megcsinálom:D

2011. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen minőségü az alapozód?
2011. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
AVON-tól rendeltem, állítólag jó minőségű, csak én nem tudom normálisan használni:(
2011. ápr. 13. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Pedig elég egyszerű, megmosod arcod, bekened hidratáló krémmel, vagy amit használsz, és aztán felkened az alapozót ugyanúgy mint egy krémet. Mi az hogy foltosra sikerül? Ha jó alapozó lenne meg se látszana hogy van alapozó rajtad... ha látszik akkor ne használd mert csak rondább lesz tőle a bőröd.
2011. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni alapozó felkenő szivacsot is, szerintem felesleges, de állítólag azzal szebben fel lehet kenni... Amúgy nem teljesen úgy kell kenni, mint a krémet, akkor nekem is csíkos lesz. én a tenyerembe szoktam egy kicsit tenni, és a másik kezem ujjait abba "mártogatom" és egyszerre mindig csak kis területeket kenek be körkörös mozdulatokkal. Jó hülyén hangzik így leírva, még sose fogalmaztam ezt megm de remélem érted azért...
2011. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hab állagú alapozót használok. Úgy szoktam felvinni, hogy az ujjam hegyére teszek egy kicsit, és telepöttyögtetem az arcom. Utána szivaccsal szépen eldolgozom.


Esetleg nézegess videókat.

2011. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=I_uWNcgtc0g


http://www.youtube.com/watch?v=YbJQ8E0LUwM&feature=related

(3 részes:)


rengeteg leírást találhatsz magyar blogerek között és ez a pár magyar videó is sokat segít! :)

2011. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is hetente 1*-2* radírozd le az arcbőröd.

Alapozás előtt mindig tisztítsd meg és kend be hidratáló krémmel. Várd meg míg beszívódik a krém.

Ezután ha akarsz használhatsz színtelen alapozót/ bázist. tegyél pár pöttyöt az arcodra, és tiszta kézzel dolgozd el, mintha krémeznél. Használhatsz ecsetet, vagy szivacsot is.

Az is lehet, hogy nem megfelelő a szín amit használsz.

2011. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!