Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy fiúként szoktam korrektort és alapozót használni a pattanások elfedésére?

Figyelt kérdés

Rengeteget küzdök velük, tisztítom az arcom, járok kozmetikushoz, de így is zavarnak.

19/f


2011. ápr. 18. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem gáz, én is ezt tenném a helyedben! Végülis akármennyire is a 'belső a lényeg', a külső az, amit először meglátunk.

17/L

2011. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem elfedni kell a pattanásokat, bmeg, hanem meggyógyítani. Elmész bőrgyógyászhoz, érted? A kozmetikus nem orvos, csak egy szerencsétlen szakmunkás.

Alapozót és korrektort meg csak a nők és a buzeránsok kennek magukra.

2011. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
Osztom a második író véleményét...Tökéletesen igaza van..
2011. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Én is csatlakoznék a 2.-hoz! Bár nekem a kozmetikus elmulasztotta a pattanásaimat 1-2 hónap alatt még tinikoromban, de ha neked nem múlik, akkor irány a bőrgyógyász! Egyébként az alapozóval meg a korrektorral csak eltömíted a pórusaid, és több lesz.
2011. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha jó színnel csinálod és nem feltűnő meg mellette nem vagy buznyákos, akkor sztem nem gáz. Átérzem, szerintem a létező összes vackot kipróbáltatta és szedette velem a bőrgyógyász... az eredmény messze nem tökéletes, és maximum pár hónapra szólt. Szóval nem értek egyet az előttem lévőkkel, de bizonyára könnyen beszélnek...
2011. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Búza...
2011. ápr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én gőzöltetni szoktam, meg kenegetni pattanásos arcbőrre való arcradírral majd este és reggel ilyen fajta krémmel.. valamit segít de azért eljárok kozmetikushoz is néha.. mostanában azon gondolkozom elmenjek-e bőrgyógyászhoz?!

válaszolva a kérdésedre szerintem nem baj, jobb mintha igénytelen módon nem érdekelne..

2011. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az alapozótól csak több pattanásod lesz és az alapozó meg is látszik általában, egy fiún ez nagyon gáz. De a korrektort nyugodtan használhatja bárki.

Akinek meg nincs ilyen gondja az ne beszéljen baromságokat, én is hiába jártam bőrgyógyászhoz, semmi nem változott, csak több tízezreket kifizettem olyan szerekre amiktől kiszáradt a bőröm, de a pattanások ugyanúgy megmaradtak.

2011. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát engem meg az idegesít, h egy lánytól elvárják, h sminkelje magát! Sztem egyáltalán nem gond!
2011. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ne tedd, szerintem irtó gáz ha egy fiú ezekhez nyúl.Próbáld ki az akneroxidot, pattanás szárító krémként kiváló.(és 3 fajta van belőle, a legerősebbet kérd) Gyógyszertárakban, patikákban lehet kapni.
2011. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!