Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen hajápoló termékeket...

Milyen hajápoló termékeket használtok? (sampon, pakolás. +termék neve, típusa)

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 17:27
 1/8 A kérdező kommentje:
hoppá! nem ebbe a témába akartam írni
2009. márc. 2. 17:52
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
En a Matrix termekeket hasznalom. Kicsit dragabb mint az atlag de megeri.....nagyon szupi...
2009. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Én használok:

-sampon : schauma lestrapált töredezett hajra

-pakolás : garnier fructis szintén száraz hajra

-elseve hajvég ápoló száraz, töredezett hajvégekre

-avon banános hajápoló krém száraz hajra (nem kimosni való)

-egyenesitéséhez pedig vagy nivea hajegyenesitő, vagy loreal studio hot liss (az elsohoz "nem kell" vasalás a második inkább hővédő a vasaláshoz)

Szerintem elég sok dolgot használok... ezenkivül még az a rengeteg fixáló ami mind azzal a tulajdonsággal rendelkeznek, hogy nem roncsolják a hajat nekem mégis borzasztó állapotban van a hajam... De igaz ami igaz azért jól eltakarják a hibákat...

2009. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tigi bead hed termékeket,eléggé drágák, de előnyük, hogy 3-4hónapig elég,és egyszerúen életre kel tőlük a haj:)
2009. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sampon - Kerastase Bain Miroir( 1-es sampon festett hajra )

Pakolas - Clairol - Nice'n'Easy Colourseal Intensive Treatment

2009. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Samponból most éppen a Schwarzkopf Gliss Kur Asia Straight-et és a balzsamját is, elvileg egyenesíti a hajat, végülis ez igaz mert egy picit mostanában nem annyira göndör a hajam de csak minimálisan.

Hajápolók közül az Elseve méhpempős melírozott hajra ápolót használom minden hajmosás után, finom illata van és könnyen kifésülhető lesz utánna a hajam. Mellette ha úgy van akkor még használom az Elseve méhpempős hajregenerálót elvileg minden nap lehetne használni de nem szeretem mindíg kencézni a hajam mert azért hiába mondját de zsírosodik tőle bármilyen "könnyű"-nek is mondják.

2009. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hajvasalás után a Schwarzkopf professzionális termékcsaládja közül a Magic hajfényemulziót szoktam használni, ettől szép fényes lesz a hajam nem göndörödik be olyan gyirsan és jó is az illata. Akkor van amiko vasalás után használom a szintén Schwarzkopf professzionális termékcsalád közül a Marsh Mellow formázó krémwaxot ettől sem göndörödik be ez 3-as erősségű elég jó de nagyon keveset szabad belőle tenni a hajra mert zsírosít nagyon. Akkor van amikor még vasalás után a Taft Play Look Modelling Paste-t használom az is ugyan olyan jó szerintem mint az előbbi kettő ami professzionális és 3000 ft alatt nincs szóval maximális megteszi ez is szerintem. Elég sok ilyen cuccot kipróbáltam nem feltétlenül jobbak a professzionálisak amik drágák és ráadásul csak fodrászkellékesben kaphatók, jó az is amik a drogériákban vannak.
2009. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hajvasalás előtt pedig a Schwarzkopf Got2b hővédő sprayt szoktam használni, bár nem vettem észre semmit tőle még csak jó illata sincs de legalább a tudta hogy ráfújtam.
2009. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!