Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van bevált műkörmösötök akit...

Van bevált műkörmösötök akit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tudna valaki ajánlani olyan műkörmöst Budapesten (3.,4.,13. kerületben nagyjából) aki szépen, igényesen csinál francia zselés műkörmöt+körömágyhosszabbítást? (ha árakat tudtok, az is érdekelne meg persze a neve is) Pesti körmösnél még nem voltam, és nem tudom kihez érdemes menni, mert hiába néztem neten, úgyis a legjobban sikerült képeiket fogják kitenni és árak sincsenek fent általában.

Válaszokat előre is köszi!


2011. ápr. 16. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
www.nails.hu
2011. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a 7 ker-ben tudok egyet aki nekem csinálta kb 2 hete,ő nagyon ügyes és most olyan akciója van,h 2990Ft a francia zselés köröm nála. :)

Telója:06-30/956-1471

Ja és Ramónának hívják.Remélem tudtam segíteni.Üdv! :)

2011. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még szerintem ma vagy holnap felhívom! :)
2011. ápr. 19. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!