Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tesi órára kiveszitek az ajak...

Tesi órára kiveszitek az ajak piercingeteket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs de ha lenne és mondjuk karika akkor én tuti hogy nem venném ki.Márt csak azért sem mert mi az osztályban szinte végig csak ülünk a a tesiórán,a tanár megosztja az észt.De ha nagyobb torna gyakorlatok lenének,akkor lehet hogy kivenném.
2009. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha aktívak vagytok órán,akkor én is azt ajánlom hogy vedd ki,mert ha véletlen bárhogy beleakad vmelyik osztánytársad,könnyen ki is szakíthatják,azt pedig jobb kihagyni.de ha leragasztod,az is megoldás,bár ha kiveszed az esztétikusabb
2009. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A tanáraim mindig mondták hogy vegyem ki a piercingeket mert hogy tilos meg stb. De sosem vettem ki. Kicsit bajos lett volna minden tesi előtt kiszedni, aztán visszarakni. 2 volt a számban, egy az orromban, 4 a fülemben. Sosem szakadt ki meg semmi baj nem volt belőle.
2009. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, de az osztálytársaim sosem veszik ki. De azért jobb a biztonság.
2009. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a karikát leragasztottam, ha labdajáték volt. Amúgy nem csináltam vele semmit. Igaz, ez már régebben volt, úgy 4-5 éve, akkor még nem sok mindenkinek volt a mi sulinkban, bár lehet h másfelé mindenkinek volt.
2009. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem szoktam kivenni leragasztani stb pedig kettő is van benn! eddig semmi baj nem volt vele :)
2009. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én sem szoktam kivenni..teli van az egyik fülem van az ajkamba is és most lesz még egy az ajkamban...és nem is szólt még érte a tanár:D
2009. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki kellene venni,de soha nem teszem:D
2010. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem van a szemöldökömben és még nem szólt érte a tanár
2010. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

amúgy ezeket így hány évesek mondják?:'D


szerintem ha karika van, akkor legyen egy pötty, és arra váltsd át ilyenkor, mert tényleg kisebb a veszélye hogy kiszakítják vagy valami.:)

2010. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!