Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Akinek több fülbevaló...

Lányok! Akinek több fülbevaló van egy fülében, ti kiveszitek őket estére? Főként a bedugósra gondolok.

Figyelt kérdés

Nekem 3 van a bal fülemben és ha azon alszom mindig nyom, és egy idő után begyullad a fülem, pedig ezüstök.

Ti kiveszitek estére?


2011. júl. 3. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyikben 2, másikban egy van. Amikor még csak simán 1-1 volt, észre se vettem, hogy bent maradt éjszakára. Viszont mikor csináltattam még egyet, akkor elég kényelmetlen volt azon az oldalamon aludni, pedig csak azt az egyet hagytam bent, a másik kettőt kivettem. Egy ideig be volt gyulladva, meg ugye 1-2 hónapig nem szabad kivenni, de mikor az letelt, és tudtam cserélgetni, előfordult, hogy az összes bennmaradt éjszakára, és nem is tűnt fel.

Na de a kérdésre válaszolva: Ki szoktam venni őket, de van, hogy elfelejtem, de ilyenkor se szokott zavarni :D

2011. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nekem már évek óta ki van lőve.nem azért rossz mert most csináltattam,egyszerűen nem valami jó a fülem:)


De ha mindennap ki-be teszem őket akkor attól is begyullad egy idő után, hiába fertőtlenítem mindig.


De max karikát teszek a másik2.be , csak akkor nem mutat jól pl egy lógós füli mellette.

2011. júl. 3. 09:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik oldalt 6 db, a másik oldalt 9, plusz egy tragus és egy industrial van.

Semmit nem veszek ki estére.

2011. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

akkor te szerencsés vagy hogy nem nyomnak:)

én is agyalok rajta hogy még párat lövetek a balba:)

2011. júl. 3. 09:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
vedd ki ha nyomja..nekem tegnap lett szurva a fülembe plusz 2 luk..és este ahogy ráfeküdtem rohadtul nyomottis meg fájt is dehát nemszabad kivenni, ha nekedis mostanában lett szúrva akk tese vedd ki,amúgy igen ha zavar
2011. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem veszem ki,csak hetente 1x nagytakarításra:)

Mondjuk most pont nincs benne kettő,de általában benne van éjszaka is.Nekem 4 van a bal fülemben,és valamikor nekem is az van,mint neked,és olyankor Tenutan kenőcsöt kenek rá,és segít neki:)

2011. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. júl. 3. 10:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ki szoktam venni. Nem is csak egy estére, van hogy hónapokra. Nem árt néha egy kis pihenés a fülnek, pláne akkor ha nehezen bírja a fémeket.
2011. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
nekem egyikben 3, másikban + fülporc. nem szoktam kivenni őket, eddig még sosem zavart. :)
2011. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a balban 3 van, a jobban 2. Engem zavar éjszaka, mindegy milyen fülbevaló van benne. Úgyhogy, amióta lehet, az összeset kiveszem éjszakára. Így nem zavar, reggel meg 3 perc alatt beteszem valamelyik fülbevalót (elég nagy a fülbevaló repertoárom).

16/L

2011. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!