Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az hogy reggel...

Miért van az hogy reggel amikor lealapozom az arcom akkor szép és nem látszanak a pattanásaim de pár óra múlva már a pattanások "győznek" és mintha nem is lenne rajtam alapozó minden látszik? Mit csináljak hogy tartós maradjon az alapozó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy NYC alapozót használok.
2011. okt. 2. 20:08
 2/7 anonim ***** válasza:
púder
2011. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első jól mondja, tegyél még rá púdert. Amúgy jobb minőségű alapozók tartanak egész nap, ha nem az arcbőrödnek megfelelőt veszel az hamarabb lekophat.
2011. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Talán kezelned kéne, és nem eltakarni. Pólusok eltömődnek és még több pattanásod lesz. Menj el bőrgyógyászhoz.
2011. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
71%

Szerintem igaza van az utolsó kommentezőnek, először próbáld meg eltávolítani. Minden este fürdés után tisztítsd meg, tonizáld, majd hidratáld le mindenképpen! A szárító stifteket vagy ehhez hasonló kence-ficéket naponta csak egyszer használdd, mert ha nem még jobban eltömődnek a pólusaid. Ezt minden este meg tehed és lényegesebben kevesebb lesz a pattid. Ha mégis elszeretnél fedni vmit akkor bőrszínednek megfelelő alapozó + a végén púder, hogy lefixálja. Remélem tudtam segíteni.

14/L

2011. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
szerintem próbáld meg egy jobb minőségűvel, mert ez nem a legjobb. de ha gyulladt a pattanás akkor inkább ne tegyél rá semmit csak kezeld, mert ha még ráteszed az alapozót meg egyebeket akkor csak rosszabb lesz
2011. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom, todom, már nagggyon régi kérdés, de ha valaki látja ezt (mert gondolom a kérdés feltevőjének már nincs gonja ezzel), KÉRLEK NE KENJ ZSÍROS, PATANÁSOS, BEGYULLADT BŐRRE ALAPOZÓT, PÚDERT, MEG A TÖBBI FISZ-FASZT, MERT RONDA ÉS CSAK RONTASZ A HELYZETEN!!!!!! EGÉSZSÉGES AKARJ LENNI, ÉS CSAK AZTÁN SZÉP!<-----Ez kérem akármilyen fájdalmas, de szerintem örökérvényű igazság. Bocsi minden libarátnőnek!
2018. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!