Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy bírom kiszúrni magamnak...

Hogy bírom kiszúrni magamnak az ajak piercinget? Normális válaszokat szeretnék :D És holnap már kiszeretném szúrni a pc-t

Figyelt kérdés

Úgy hogy itthon magamnak normálisan kibírom szúrni???

Mivel lehet "házilag" érzésteleníteni???

Milyen tűt vegyek hozzá???

És először milyen pc-t rakjak bele???


2011. ápr. 20. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Branül tű kell hozzá, én volt oszttárnőm anyujától szereztem mert korházban melózik, nemtudom hol lehet kapni. Lidokaint orvossal fel lehet iratni, nekem felírt anno a háziorvosom és ennyi. Elsőre egyenesszárút tegyél bele, aminek hosszú a szára mert be fog dagadni.
2011. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
Bocsi,bocsi tudom,hogy nem ez volt a kérdés,de miért nem mész el profihoz?Csak kiváncsiságból nem bunkóságból kérdezném.
2011. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már azt a tűt se adják ki vény nélkül! Legalábbis én úgy tudom. Érzéstelenítőt is fel kell íratni. Miért nem mész el szakemberhez ha még ezeket az alapvető dolgokat sem tudod amiket kérdeztél?? Nem lehet ezt felelőtlenül csinálni, azt se tudod mit mivel hogyan :/ A szúrás módszeréről még csak fogalmad se lehet... Már bocs.
2011. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak arra lettem volna kíváncsi hogy érzésteleníteni hogy lehetne házilag...meg azért nem mek el szak emberhez mert itt a környéken nincs...aki meg csinálna azokba nem bízok meg =/
2011. ápr. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!