Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt a körömfestési módszert...

Ezt a körömfestési módszert próbáltátok már?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=OO3NO29L50U

Ebbe a vízbe márvány kellene? Vagy mi? Sehogy sem akar szétmenni a körömlakk..pedig tök jól néz ki sztem..


2011. ápr. 21. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell bele márvány. XD Azért az a neve, mert ilyen márvány hatású a végeredmény. Sajnos nem mindegyik körömlakk oszlik el rendesen. Nekem is 2-3 az, amivel meg lehet csinálni, a többi az egyben marad. :(
2011. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült,most is ilyen a körmöm.Folyékonyabb körömlakk kell hozzá!

És testápolóval vagy valamilyen olajos dologgal kell a körmödet körbekenni,és úgy belenyomni a vízbe!

Nem kell bele semmilyen márvány....Sima egyszerű körömlakkok!

2011. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

XD jaa..én azthittem :DD

de hogyha sűrű a körömlakk...akkor úgy lenne célszerű hogy öntök ki,és úgy hígítom fel? :D

egyébként,sima vízbe csináltátok,hogy csapvíz,vagy ásványvíz?

2011. ápr. 21. 10:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg a csajnak olyan gyorsan szétoszlik,és nem is az a nagyon folyékony körömlakk.. :O
2011. ápr. 21. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt én is próbáltam, és nekem sem jött össze.De amúgy hideg vagy meleg víz a jó?Vagy ez tökmind1?

Ja és vki írta h testápolóval körbekeni a körmét.Akkor tényleg nem lesz körömlakkos a bőr?

2011. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, de másfél óra után se száradt meg a körmömön és ha hozzáértem valamihez már szétis kentem a körömlakkot. Gondolom mert túl sok volt a körmömön.
2011. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szobahőmérsékletű víz az ideális..vagy ugye langyosabb..

Hát nemtudom,nekem a körömlakk se akart szétfolyni :(

2011. ápr. 21. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:

a lakk hidegen hamarabb szárad,


ha már alapból sűrűbb a lakkod, ne rakd hideg vízbe, mert megdermed rajta és biztos hogy nem oszlik szét rendesen.


Állítólag sima vízzel működne a dolog. Ha olajossal bekened a körmöd, sosem szárad meg a lakk, ez alap dolog. Nem véletlen, hogy tiszta (azaz zsírmentes) körömre szoktak mindenhol festeni.


Nekem eddig Avonos lakkal volt a legjobb.

2011. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hideg víz vagy meleg víz teljesen mind1....csap is lehet,szóval bármilyen!
2011. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem sem jön össze, pedig utánanéztem és szerintem mindent jól csináltam.

Azt nem értem, hogy az első lakk mindig szétmegy, de a második már sosem, pedig a körömlakkok is jó minőségűek. Az első, amit beleteszek az ahogy szétmegy, megszárad a víz tetején... Akinek összejött, az hogy csinálta??

2013. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!