Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik Bármilyen módszert...

Létezik Bármilyen módszert ami látványosan növeli az ajkakat, de nem plasztikai műtét, és mondjuk 2000 Ft alatt van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak kollagénes szájfények, amik optikailag növelik a méretét :)
2011. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Smink! http://www.youtube.com/watch?v=ZLF7bTYgqnI

ez a videó hihetetlen jó:)

2011. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, de nem optikaira gondoltam.
2011. okt. 12. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzám, 2ezerért szájba váglak... Bocsi, de mást nem tudok.
2011. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor szúrattam a szájpiercingem, az alsó ajkam kétszeresére dagadt. Bár kicsit több volt, mint 2000 forint, és nem is igazán tartós.
2011. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

(=_=)

komoly válaszokra várok...

2011. okt. 12. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak különböző ajakdúsító szájfények és ajakáplók. Ha jól tudom paprika kivonatot tartalmaznak, ezért valamelyest felduzzadnak tőle az ajkak.


Nekem volt egyszer egy ilyen szájfényem, furcsa érzés volt az ajkamon, nővérem egyenesen utálta, de valamelyest tényleg hatott.

2011. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem is van...még hialuronsavas is...de nem látványos, csak az a talánesetlegegykicsit kategória mind...
2011. okt. 12. 21:01
 9/10 anonim válasza:
Senki ne dőljön be ezeknek az ajaknagyobbító szérum hirdetéseknek!!!! Én sajnos bedőltem 13 ezerért rendeltem nem , hogy nem lett nagyobb az ajkam de még ki is száradt bár pénz visszafizetési garanciával kábítanak azóta a számítógépemröl egyértelműen eltüntették magukat még a postafiokombol is kitörlődött a vásárlás visszaigazolása!
2016. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem nincs ilyen balzsam ne hagyjátok átverni magatokat én ráfáztam tizen ezerért annyi hogy pár percig amíg be nem szívodik vagy le nem nyalod nagyon minimálisan megduzzad persze mert csíp !! Egy kalap f@st nem ér , ráadásul nincs ilyen hogy garancia meg pénz vissza fizetés megrendelés után soha többet nem tudod elérni őket a kommentek szemen szedett hazugságok , próbáld ki mielőtt rendelsz írj egy rossz véleményt soha a büdös életbe nem jelenik meg !!! Figyeljetek oda ennyi pénzért már kozmetikai feltöltést kaphatsz az legalább egy ideig hatásos ! Amúgy nem csak semmi hatása ezeknek a termékeknek de még ki is szárítja az ajkakat !!! Ne dőljetek be ezek mind csalók!!!
2016. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!