Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik karóra a jobb szerintetek?

Melyik karóra a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Felvennétek ezeket?


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link] második sor első, a kék óra

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link]


Elég kényes az ízlésem órák terén, csupán ezeket találtam amik tetszenek.

Ti melyiket hordanátok, és az szerintetek mit sugározna a viselőjéről?

Tudnátok ajánlani hasonlókat? Ti hordotok egyáltalán karórát? 20/N


2011. ápr. 21. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hordok karórát,és rengeteg van,mert imádom őket..elég egyedi és extrém óráim vannak.

1. tetszik,mert karperec jellege van,és teszik,hogy lila

2.hasonló mint az első,de tapasztalatból tudom,hogy az aranyozás nagyon hamar lekopik,és akkor már csúnya foltos lesz..

3. ez nem tetszik,mert nem találom egyedinek..

4.( második sor első, a kék óra) tetszik,de nem venném fel,mert nem egyedi..DE a harmadik sor második képen látható óra nagyon jó..Ilyesmi van nekem is.

5. annyira kis kép,hogy az órát nem is nagyon látom..

6. hasonló volt nekem is.Külsőre tök jól néz ki,de egy igazi meleg napon szenvedés a vastagbőrszíj..

7. nagyon jól néz ki..De hasonló gondok lesznek mint a 6-nál..Melegben a csuklódnál folyni fog a víz,és ha allergiás vagy a fémre hamar ki fogsz pattogni..(hasonló rám van,tapasztalatból beszélek)

8.Ugyanaz mint a 7-es csak narancsszínben van..tetszik..

Nekem jelenleg ilyen óráim vannak:

1. [link] ez nagyon király..néha még én sem tudom mennyi az idő:) Egy hátránya van..Napon alig látni a kijelzőt.

2. [link] imádom mert olyan fiatalos/vagány

3. [link] ebből több színben van..nagyon strapabíró,és tök jó ruhakiegészítő..

4. [link] ez sportos azért jön be

5. [link] ezt azért vettem meg mert fekete kövek díszítik.Nagyon elegáns.Ha olyan helyre megyek ezt hordom karkötő helyett

6. [link] rendszeresen hordom,bár ennél is az a gond,hogyha nagy meleg van a csuklód beizzad..

7. [link] karperec helyett hordom..vagány,és jól néz ki..

8. [link] hasonló mint a 7-es---tetszik nagyon ,ezért is vettem meg..

9. [link] ez is az elegáns kategóriába tartozik nálam..

Ezen kívül még van pár órám..Egyszerűen én ezeket gyűjtöm..Amint látok egy olyat ami tetszik már veszem is meg..Van amikor el ajándékozom..

2011. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon tetszenek az óráid, főleg a 2, 4, 6, 8 és 9-es. Gondolom csak óránál szoktad venni őket. Bár én olcsó órát is hordanék, de azok között egyetlen egy sem tetszik, a legtöbbje ugyanolyan. A tieid viszont szuperek. Ha nem titok, elárulod hogy hol, és mennyiért szoktál venni? Szerinted érdemes a netről rendelni?
2011. ápr. 22. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia ! Megint én vagyok..

Én nem veszek drága órákat..Mivel állandóan vásárolgatok,így csakis olyan árban veszek ami nekem megfelelő..Amiket mutattam az csak egy töredéke ami még van..Talán 50-nél is több órám van:) Én ezeket gyűjtöm,mert vannak álom szépek..

Én Angliában élek,és itt kint vásárolgatok.A 6-os és 9-es órát például 15 és 20 fontért vettem az Argosba. A 2-es órát 2 fontért vettem dobozostul új állapotban a carboot piacon

4-es órát ebay-en vettem talán max 10 fontért..8 -as órára nem emlékszem,hogy argosba vagy az ebay-en vettem..De ez sem volt drágább 20 fontnál..

Egyébként éppen ma jött meg az új óráim ami most a kedvencem..Ledes,a képen 5 színben látható,de én csak a pirosat és a sárgát rendeltem meg. Nagyon jól néz ki,és a 2 óra nem volt 16 fontnál több..

.ebayimg.com/00/$(KGrHqJ,!hQE2fLcsv3YBNsGSywvkw~~0_12.JPG

2011. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsi nem jó a link..ez már jó lesz

[link]

2011. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!