Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudnám megrendelni?

Audrey90 kérdése:

Honnan tudnám megrendelni?

Figyelt kérdés

vámpírnaplók fanatikus vagyok és nagyon megszeretném rendelni ezt a nyakláncot : [link]

szerintetek magyar oldalról mennyiért rendelhetném meg és inkább honnan? és még ehhez kérdés, hogy 65$ hány forint?


2011. ápr. 23. 22:09
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, rossz linket raktam be, itt a jó : [link]
2011. ápr. 23. 22:10
 2/7 Fannig válasza:
Én is vámpírnaplók-fan vagyok,egyszerűen imádom.Ez Elena Gilbert nyaklánca.Azt nem tudom,hogy meg lehet-e rendelni,de ha beírod a Google-be hogy pl.:Elena Gilbert-vampire diaries nyaklánc redelhető,akkor lehet kiadja és kiküldik postán.Én is meg akarom rendelni.:P De akkor inkább már Katherinét.:)Egyépként 1$-250 Ft(kb.).
2011. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

[link]


Nekem is ez van meg. Úgy kaptam.

Eladhatom neked, ha gondolod.

Hol laksz?

2011. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utsótól kérdezem, kábé mennyiért adod?? mert ajándékba lenne és ide rendelném, úgymond, de ha nagyon drága, akkor még átgondolom :) köszi :D
2011. ápr. 24. 17:06
 5/7 A kérdező kommentje:

vagy írj egy e-mailt, ahol leirod a részleteket :)

sky.audrey.usa@gmail.com

2011. ápr. 24. 17:08
 6/7 reki21 válasza:
ha nem vetted meg én megvenném :D
2011. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fannig válasza:
Én is szívesen megvenném!Egyébként akinek megvan,az honnan rendelte?
2012. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!