Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogy ha kisminke...

Miért van az, hogy ha kisminkelem a szemhéjamat akkor nem kell neki 3-4 óra és felragad, vagy becsomósodik és a hajlatokba megy?

Figyelt kérdés
Nem használok rossz minőségűeket sőt a legtöbb sminkem az Avonból van! Mi lehet a baj? Túl gyorsan zsírosodik a bőröm? Mit tehetnék? Segítség!
2011. ápr. 24. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem próbáld meg úgy, hogy a szemhéjfesték felvitele előtt kenj a szemhéjadra kevés korrektort, vagy alapozót...várj kicsit, és úgy vidd fel...:)

vagy ha zsírosnak találod, akkor sminklemosóval mosd le, majd vattakoronggal töröld le...és akkor hátha nem lesz olyan, amit írtál:)

vagy ha pl. van egy szín, amit szeretnél felvinni a szemhéjadra, előtt egy másik világosabb, vagy a bőröd árnyalatával megegyező szemhéjpúderrel fesd át...és erre kerüljön a kívánt szín:)

sok sikert hozzá:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ki fogom próbálni!

A korrektorosat próbáltam, de sajnos nem használt! :(

2011. ápr. 24. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz csak annyit tennék hozzá, hogy por alapú szemsminket használj, ne krémeset. az nekem is le szokott olvadni elég csúnyán.
2011. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen használj szemhéjalapozót, ettől a színek is sokkal szebben ki fognak jönni illetve sokkal tovább fog tartani :)
2011. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mondjuk én nem mondanám az avonra hogy az kifejezetten jó minőség, de ettől eltekintve: alapozd le a szemhéjad! sima alapozó is jó, de lehet kapni kifejezetten szemfesték alá való szemhéjalapozót is.
2011. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!