Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg a Chanel "alkategóriáj...

Tényleg a Chanel "alkategóriája" a Bourjois?

Figyelt kérdés
azért tettem idézőjelbe, mert nem találtam a megfelelő szót:)
2011. ápr. 25. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, Chanel cég :) "kistesója" vagy mi a szösz :)

főleg fiataloknak való, az ára is barátibb, és amúgy én használom, jó nagyon minőségű :) meg persze professzionális, sok sminkes használja.

2011. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ

a healthy mix alapozóra gondoltam

esetleg megtudod mondani, hogy az alapozók és apúderek kb mennyibe kerülnek?

2011. ápr. 25. 10:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
komolyan? és ez mit jelent? ugyanaz a cég gyárt elérhetőbb áron hasonló minőségű termékeket? mindig is csodálkoztam, amikor emberek chanelt meg hasonlókat kennek magukra, mert szerintem nagyon drágák :S persze szeretnék én is, de nincs szívem ennyit kiadni rá
2011. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, szerintem ugyanaz a cég, csak gondolom a chanel-be több anyagot tesznek és drágábbakat
2011. ápr. 25. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Azt hiszem másodvonalnak hívják az ilyet, szinte minden nagyobb márkának van, ilyen a D&G is például, ugy az a Gabbanaéké. :D

Bourjois... biztos jó, én csak jókat hallottam róla, de nekem piszok drága sajnos jelenleg. Árat nem mostanában nézegettem, de legalább 4-5 ezer forint.

2011. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 2800-ért vettem egy bourjois púdert. Nagyon jó és szerintem ez egyáltalán nem sok érte.

[link]

2011. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4-5ezer ft körül van :) de maximum 5... és egy loreal vagy max factor alapozó is kb. ennyibe kerül és ez sokkal jobb minőség :)

nekem most mac alapozóm van, 7ezerért vettem de ennél jobb alapozót én még nem használtam O.o tényleg fantasztikus :)

2011. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%

Ezt a baromságot most komolyan kérdezted?!

Sz a henkel gyártja :-DDDDDD


A burjois egy olcsó vacak. A Chanel meg egy német - francia testvérpár kezében van, és csak a Chanelt gyártja!


Semmi mást. Nincs kistestvére sem nagytestvére. A Karl Lagerfeld "csak" kreatív igazgató.

2011. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

,,A Bourjois a Chanel kistestvére, éppen ezért minőségében egy elsőosztályú termékcsaládról van szó, melyet egy mindig fiatalos korosztály számára fejlesztett ki a Chanel csoport a bohém és vidám hétköznapok színesebbé tételére. Élénk színek és csodálatosan egyedi formák teszik összetéveszthetetlenné a termékeket."

Utolsó, akkor keress rá neten. És azért mert olcsó, nem vacak, nekem bejöttek a termékeik.

2011. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

La société Bourjois naît en 1863 sur les Grands Boulevards Parisiens, dans le quartier des théâtres, alors que la France est la deuxième puissance économique du monde.


Son premier créateur, le comédien Joseph-Albert Ponsin, confectionne des fards et des parfums pour les acteurs et les actrices, qu'il crée dans son propre appartement.


En 1868 Ponsin laisse le soin à Alexandre-Napoléon Bourjois de reprendre l'intégralité de l’activité.


C'est Monsieur Bourjois qui va donner son essor à l’entreprise et lui apporter une dimension internationale.


Szóval ez a pasi alapította, és köze nincs a Chanel céghez! A Chanel nem gyárt semmi mást, a Wertheimer francia milliárdos család tulajdonában van.

Nem akartalak megbántani, lehet, hogy jó.

2011. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!