Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti a mennyiségre vagy...

Lányok, ti a mennyiségre vagy a minőségre törekedtek? (smink)

Figyelt kérdés

jobban szeretitek ha sok sminketek van, vagy szeretitek ha mindenből csak 1 van és minőségibb?

én inkább a minőségre törekedek, mint a mennyiségre

köszönöm a válaszokat


2011. ápr. 25. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindkettőre ;)
2011. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindkettőre :) Bár a szempillaspirálból és szemcerkából minőségebbit veszek mert azt mindennap használok és allergiás a szemem a rosszabb fajtát veszek :(
2011. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szempillaspirál, szemceruza, szájfény: Avon

korrektor: Miss Sporty

2011. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mínőségre. Mindig diszkréten sminkelem magam.


L/19

2011. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez meg milyen kérdés? Nyilván annak semmi értelme, hogy olyanokat vegyek, ami aztán nem jó a bőrömnek. Pl alapozóból nyilván egy van, meg szempillaspirálból is elég max 2, szemceruzából is (csak fekete), de mondjuk szemhéjpúderből és pirosítóból több is van, mert ugye a ruhához, alkalomhoz kell. De rossz minőségűt nem veszek semmiből az pénzkidobás szerintem (más kérdés, hogy pl szempillaspirálból pont egy olcsóbbnál ragadtam meg, amit hirtelen felindulásból vettem egyszer, mert otthonfelejtettem a másikat, és azóta csak ezt veszem, mert hihetetlenül bevált)...
2011. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy miért kell a kérdést leszóéni

képzeld el, vannak olyan emberek aki vesznek mondjuk 5 szar alapozót, mint egy jót mondjuk

2011. ápr. 26. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!