Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet öntapadós fülbevalót...

Hol lehet öntapadós fülbevalót kapni?

Figyelt kérdés
Ilyen matrica-félére gondolok...régen volt nekem,de ma sehol sem találok. Ötlet?
2011. ápr. 25. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A Jászai Mari téren van egy bizsubolt, ahol szokott lenni:)
2011. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi,megnézem! :)

amúgy a körút melyik felén van?

2011. ápr. 26. 10:36
 3/5 anonim válasza:
DM drogeriaban lattam :)
2011. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem jo mert leesik es egyaltalan nem divatos..ha aza gond hogy nincs atlove a fuled par forint es atlovik fajdalom mentesen en par honapja lovettem meg kettot az ontapados ,,matricas´´´fulbevalokat kislanyoknak ajanlanam habar nem tudjuk a korod :) de ha mar elmultal 13 akor inkab ne vasarolj mert egy ido utan az a ragaszto megereszkedik es lepottyan
2011. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

megnéztem a Jászain a bizsuboltot,ott csak mágneses volt. Szerintetek az jobb? Nem esik le?

Már van egy lyuk a fülemben,nem szeretnék többet szuratni.Viszont tetszik ha 3-4 ékszer is van egy fülben,ezért érdekel.

2011. máj. 6. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!