Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szoktál használni highlightert...

Szoktál használni highlightert, azaz kiemelőt? Névre pontosan mit?

Figyelt kérdés
Én fehér szemceruzát használok a szemzugomban és a szemöldököm alá, de már unom. Valami gyöngyházfényűt, fénylőt szeretnék, ami nincs tele csillámokkal...
2011. ápr. 26. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hármat is szoktam használni, persze nem egyszerre, hangulattól függ, h épp melyiket. Van egy manhattan, még a diamonds kollekcióból, és két essence, az egyik a mostani limitált széria darabja, a másik pedig állandó termék.Ezeken kívül egy fényes bőrszínű szemhéjpúdert szoktam használni a szemzugban.
2011. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én manhattant szoktam használni, meg van egy ázsia centerben vett (nagyon jó) palettám, qianyu professional make-up palette 02-es, és abban van egy nagyon szép barackos-bőrszínű highlighter
2011. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én három féle highlightert használok a ceruzán kívül. Mind a három ELF termék, az egyik az All Over Color Stick a spotlight árnyalatban, a másik a Shimmering Facial Whip, szintén a spotlight árnyalatban, a harmadik pedig a Brightening Eye Color szemhéjfesték négyesekből a Rocker gyöngyházas fehére. Mind a három megéri :) Az All Over Color Stick-et primernek is szoktam használni.
2011. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!