Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell használni egy...

Hogyan kell használni egy highlightert? (Hova kell felvinni? ) Tényleg olyan sokat számit?

Figyelt kérdés
Egy ilyet szeretnék venni, de nem tudom, hogy használnám-e, mert nem tudom, hogy kell. [link]
2011. júl. 4. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a highlighter? Amit linkeltél az púder?
2011. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az arcod "kiálló" részeire kell használnod. Ez lehet highlighter, világos/kicsit csillogó púder/szemhéjfesték is. Szerintem észrevehető, de te döntsd el, hogy rajtad mennyit dob. 19L
2011. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

RENGETEGET számít. :)

[link]

[link]

2011. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat tud számítani, de amit linkeltél, annyira nem jó, nekem is van, és meg se közelíti a másik highlighterem(limitált manhattan) Amit ajánlani tudok helyette, egy bézs színű szelyemfényű(ez fontos, ne legyen csillámos) szemhéjpúder(essence-nek tuti van)vagy van kifejezett highlighter is, ez shimmer powder néven fut. Esetleg az avon ragyogást kölcsönző gyöngyei is jók. Láttad a burlesque(díva)című christina aguilera filmet? abban aztán nem spóroltah a highlighterrel:)
2011. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor ez nem a gyors smink kategóriába tartozik, ha jól értelmezem...
2011. júl. 5. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogynem...oda teszed, amit ki akarsz hangsúlyozni. ez nem bonyolult.
2011. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tényleg nem bonyolult(most már, hogy jobban utánajártam a dolognak :P)... használom is, ha van időm, nagyon szeretem! :) köszi a válaszokat, ha jól sejtem, akkor a Manhattan a legnépszerűbb, sokan javasolták...
2011. aug. 2. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Essence Circusos limitaltja vsn.:)
2012. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!