Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aranyos szemöldököt hogy...

Aranyos szemöldököt hogy lehet csinálni szemcerkával?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Milyen az az aranyos szemoldok? Arany szinu??? Vagy csillogo???
2009. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy ary vagy cuki amitől nem lessz olyan komoly a fejem. nem tudom hogy irjam hogy megértsd remélem már érted azért hogy hogy értettem......:D:D
2009. márc. 6. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
A szemoldokunket az alapjan festjuk meg,h milyen az eredti formaja es azon belul alakitunk rajta. Nem csak ugy rajzolunk magunknak. Arrol meg vegkepp nem hallottam,h valaki epp olyanra csinalja,amilyennek ki akar nezni. -Mostansag eleg feszult vagyok szoval akkor aggodora rajzolom?...:)
2009. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szed ki a szemoldokod addj neki egy jo format.. es halvanyan huzzd ki szemceruzaval hogy ivesebb legyen :>

amugy azt a drasztikus lepest ne kovetsd el pl hogy ha neked szogletes a szemoldokod es kisse vastagabb akkor kerekre es vekonyra szeded!! mert mindenkinek a sajat szemoldokformaja all jol ;)


(ezt azert irom emrt en ezt kovettem ell.. es hat igen ugyanugy nem nott vissza es ritkabb lett ahol nagyon beleszedtem)

de szemoldok festekkel meg szemceruzaval tokeletesen javithato hogy ne latszodjon ez ;)

2009. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D:D:D én kiszedtem az egészet és állítólag jobban áll a mostani szemceruzás változat, csak szerintem túl komolyra csinálom. valami aribbat szeretnék,de fogalmam sincs, hogy hogyan csináljam. :(
2009. márc. 7. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Az egészet, és csak rajzolt szemöldököd van? Nem akarlak megsérteni, de szerintem az írtó gusztustalanul néz ki... :( Hagyd visszanőni (már ha rendesen visszanő), és inkább csinálj valami szép formát neki, vagy menj kozmetikushoz, ő tudja, hogyan, milyenre kell.
2009. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát bar.nőim szerint nem néz ki rosszul , sőt jobban néz ki mint az előző rendes, mert az igazi az naonn lennt volt szal olyan volt mintha benőtt volna a szemembe, de komolyan. Ez meg, a megrajzolt kicsit nőiessit és állitólag 1000-szer jobban áll mint az előző. Szal értitek mire gondolok. NA. És most aranyosabbat akarok csinni mint am. van , mert ez túl komoly . És minden 2.ik autó megáll h mennyiért. szal ja. na ennyi . szeretnék Valami olyan komit kapni amit meg is tudok fogadni és tényleg úgy néz ki hogy aranyos, és nem akarok olyat olvasni hogy milyen gusztustalan meg mittom én, mert a legtöbb csávónak inkább ez jön be mint az eredeti. KÖSZÍÍÍÍ !!!!! és várom az értelmes megfogadható válaszokat!!! addig is puszi mindenkinek. sziasztok.
2009. márc. 20. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A rajzolt sehogy nem lesz 'ari' mert anak magától a rajzolástól ilyen hülye hatása lesz. Azért áll neked meg minden második mert a rajzolt szemöldök közönséges. A 'csávóknak' sem ez jön be.
2009. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!