Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok nagyon jó alapozót...

Ajánlanátok nagyon jó alapozót? És por vagy krém inkább a jobb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az hogy por vagy krém függ a bőrtípusodtól.

ha száraz bőrre port teszel akkor az meglátszik.

De én zsírosodó bőrömre is folyékonyat kenek. Hogy ne legyen fényes, teszek rá púdert, a kritikus helyekre, majd pirosítót.

2009. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En a zsiros boromre port teszek, mert nem szeretem a reteges sminket. Nekem a legjobban a Mac Studio Fix vallt be, konnyu, matt es tokeletesen fed.
2009. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

ha jól választaz nem érezni. ÉN egyszer kipróbáltam egy vichy alapozót...

amint lesz pénzem megveszem...

2009. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vichy Normateint! A legjobb amit fiatal bőrre lehet kapni.
2009. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Vichy Normateint nekem is bevált! Benedvesített alapozó szivaccsal viszem fel és nem kell belőle sok, elég két borsónyi mennyiség arcra, nyakra (szóval megéri az árát!) Az alapozót én is porpúderrel fixálom (el lehet hagyni) és egy kis pirosító és már kész! :)
2009. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Miss Sporty alapozót használok az amúgy eléggé zsíros bőrömre... elég jó... ha pattanásos a bőröd, akkor ne kendd sokmindennel, mert eltömődnek a pórusok, pattik és mégtöbb lehet... ha mégis, akkor mosd le, amikor hazaértél:)


Lius

2009. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!