Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor, gyanta, hideg-gyanta...

Epilátor, gyanta, hideg-gyanta, szörtelenítő krém, borotva? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Melyiket érdeme használni? és melyiktől mennyi ideig nem nő vissza a szőr? melik a legfájdalommentesebb?

Olyan kéne, ami nem fáj nagyon, de 2-3 hétig nem nő a szőr vissza (pl láb, kar, hónalj)


2011. máj. 23. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szija (:

én régebben borotváltam.. azzal 2 napig voltam maximum sima.

kb. 1,5 éve epilálok, lábamat térdig. Kb. egymás után 3 napot kell ismételnem, hogy rendesen, az összeset kiszedje, és akkor is utána foltokban nő vissza, de nem feltűnő, csak ilyen selymes nem lesz a lábam. A hónaljamat 2-3 naponta borotválom. Egyszer epiláltam a jobb oldalt, de soha többet. 2 órámba telt leszedni és utána egy hétig nem tudtam leengedni a kezem fájdalom nélkül... :S

Gyantára sajnos allergiás vagyok, azt csak egyszer próbáltam.

Remélem segített valamennyit ((:

2011. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"2-3 hét" az gyantánál lehet max.
2011. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!