Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiuk titeket zavar, ha egy...

Fiuk titeket zavar, ha egy lany szemugeges? Es az ha festi magat az hogy legyen meg az arcn?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 19:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
engem az zavar,ha 1 lány nem tud helyesen írni...
2011. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar, az olyan aranyos :) A festés nem igazán tetszik.
2011. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Engem zavar. Szemüveges csajjal össze se jönnék.
2011. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
es miert nem?
2011. ápr. 29. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:

mert szemüveges :D


amúgy mér nem hordassz kontakt lencsét?

2011. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Azért abba is gondolj bele, hogy mennyibe jön ki pl 1 évre a kontaktlencse és a szemüveg... Utóbbit csak egyszer kell megvenni, míg előbbi elég drága. Ráadásul nem bírja mindenki szeme a kontaktlencsét.
2011. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jól megvlasztott szemüveg akár olyan is lehet, mint egy ékszer. Van olyan ismerősöm, akinek nagyon jól állt a szemüveg, de utálta, és mióta kontaktlencséje van, azóta olyan semmilyennek tűnik az arca...

Van egy csomó cikk amúgy a neten arról, hogy szemüveghez hogyan kell sminkelni, mert ugye attól függ, hogy milyen a szemüveg, stílusában, színében, meg hogy plusszos vagy mínuszos, mert ugye az egyik nagyítja a szemet, ahhoz csak visszafogottan szabad, a másik viszont kicsinyíti, ahhoz jól mutathat egy erősebb smink.

Hidd el, hogy az, hogy tetszel-e egy srácnak nem ezen fog múlni. De ha már mindenképpen szemüvegesnek kell lenned, akkor törekedj arra, hogy te legyél az a szemüveges lány, aki magabiztosan és természetességgel viseli a szemüveget, különleges és nem is lehet elképzelni szemüveg nélkül... (ismerek olyan lányt akit meggyanúsítottak, hogy ő csak divatból hord szemüveget, na ez az, amikor valaki tudja viselni!)

2011. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, "szemüveges", de kizárólag kontaktlencsét hordok. és megértem, miért nem akar összejönni egy fiú szemüveges lánnyal, mivel én se jönnék össze szemüveges fiúval. ez ízlés kérdése, engem zavarna az illető arcán az a plusz műanyag/fém darab. más meg fültágítóssal/rockerrel/tetkóssal nem jön össze, hasonló okok miatt. persze nyilván ha életem szerelme hirtelen szemüveges lenne, nem hagynám el (biztos meggyőzném később, hogy váltson lencsére:), de ismerkedésnél nálam aki szemüveges, eleve esélytelen.
2011. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenki más szempontok alapján választ, de én hülyeségnek tartom, hogy az alapján válogat vki, hogy szemüveges vagy nem, attól függetlenül, hogy az illetőnrk hogy áll. Az én pasimat nem zavarja és másokat sem, sőt nekik így tetszek jobban. A sminkelésnek pedig könnyen utána tudsz olvasni a neten.
2011. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, én szemüveges vagyok, és nem tudom megérteni, mit nem szerettek rajta, én imádom! Egyszerűen akkor érzem kellemetlenül magam, amikor nem tudom hordani. Olyankor szinte "meztelennek érzem magam". Takargatom az arcom, stb... Ez attól is függ, hogy kinek hogy áll. Engem pl mindenki szemüvegesen ismert meg, ezért érthető, hogy szokatlan lennék számukra szemüveg nélkül. Aki viszont később lett szemüveges természetes, hogy első pár alkalommal furának látják. Egyetértek, egy jól megválasztott szemüveg ékszer is lehet. Így ha nem sminkelek, akkor sem tűnik pucérnak az arcom. :)
2011. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!