Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha a barátnőtöknek póthaja van?

Figyelt kérdés
Lányok is írhatnak,akik nem titkolják a pasijuk előtt a póthajat.(:Hogy reagáltak,mikor megtudták?Te mondtad el vagy rájött magától és kénytelen voltál bevallani?
2010. dec. 26. 16:56
 1/9 Saten ‫҉ ***** válasza:
100%
Hát nem tudom engem zavarna... szerintem ez az egész póthaj hülyeség
2010. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csaj vagyok, nincs póthajam, de szólok, hogy hamar kiderül, amint végigsimít a fejeden vagy beletúr a hajadba, bár a legtöbb lánynak olyan ócskán van megcsinálva, hogy egy pasi is látja rajta. xD

A legtöbb pasi felesleges hülyeségnek gondolja, van amelyiknél akár szakítóok, van aki, meg elvárja, ez tényleg annyira egyénfüggő. :D

2010. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:)A bátyám barátnőjének felcsatolhatós póthaja van és egyáltalán nem zavarja őt.Viszont hallottam,hogy sokakat nagyon is zavar.Parókát megérteném,ha zavarja,de póthaj?:D
2010. dec. 26. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én drága unokatesóm sikeresen elriasztott magától minden pasit azzal, hogy póthajat, műkörmöt, műszempillát aggatott magára, smink nélkül nem ment az utcára, most épp mellplasztikára szeretne pénzt szerezni...
2010. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mondtam a barátomnak, hogy szeretnék póthajat. Azt mondta, hogy ha ez minden vágyam, akkor összeszedjük rá a pénzt (merthát nem olcsó buli...). Már nem is tudom, hogyan, de nagyon ügyesen lebeszélt róla. Egyrészről biztosított arról, hogy semmi szükségem póthajra, anélkül is szép vagyok. Másrészről meggyőzött, hogy vannak fontosabb dolgok is, amikre kellene a pénz. Így letettem erről a vágyamról. Ráadásul ráakadtam egy olyan samponra, amitől szépen nő a hajam.
2010. dec. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

03:06

Leírnád a sampon nevét? :) Bocs az offért.

2010. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi lennék rá:).Rendes barátod van.
2010. dec. 27. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
:) FÉlek, hogy reklámnak számít, és kizárnak innen. Amúgy az Ökonet sampont használom. MLM rendszerű értékesítésben terjed, úgyhogy a boltokban ne keresd.
2010. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy zárnak ki, egy csomó kérdésnél ajánlanak márkát, én is szoktam. :) Amúgy köszi!
2010. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!