Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercinggel kapcsolatban...

Orrpiercinggel kapcsolatban lenne pár kérdésem (? )

Figyelt kérdés

köszönöm előre is, hogy válaszoltok

1.16 évesen lehet csináltatni? csak egy pici kőre gondoltam, semmi extrára:)

2.lövetni vagy szuratni érdemes? és nekem kell megvennem magát a piercinget vagy ott adnak? Milyen piercinget érdemes venni? (olvastam valami bogyós meg L alakúról, de mindenki mást mást mondd)

3. körülbelül mennyibe kerül?

4. mennyire fáj?

bocsánat, ha néhány kérdés elég bugyuta lett, de nem értek a piercingekhez


2011. ápr. 30. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

1. 5 évesen is csináltathatod akár, nem értem, miért gondolod, hogy számít a kor

2. szúratni mindenképp, mert amivel lövik, az egyenesen csinálja (vagy mittudomén, lényeg, hogy nem jó), ezt pedig ferdén kell szúrni

3. mindenhol más

4. nem halt még bele senki, nem egy nagy dolog, de egyénenként változik, milyen a fájdalomküszöböd, pl nekem eléggé fájt, de hallottam olyat is, hogy meg se érezte

2011. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 30. 22:47
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Én pont szerdán csináltattam. Bennem is ezek kérdések kavarogtak.

Simán lehet 16 évesen, bár én most 25 évesen szántam rá magam:)

1. Mindenképp szurasd és javaslom hogy piercingesnél csináltasd ne kozmetikusnál. A Piercer jobban ért hozzá hova szúrjon.

2. Általában ott is választhatsz piercinget, de olcsóbb ha magad viszed. (Azért azonban nem vállalnak felelősséget)

Nekem spirál végű van, szerintem ez a legbiztonságosabb.

3. Én itt Győrben 4ezerért szúrattam ékszert én vittem.

4. Hidd el én rettegek a tűtől de egyáltalán meg se éreztem mikor szúr. Pedig teljesen rá voltam parázva.

Szerintem vágj bele, nagyon szép tud lenni. A lényeg hogy utána 3-4 hétig lehetőleg napi 3-szor 4-szer fertőtlenítsd és vigyázz rá nagyon!:) Sok sikert!

2011. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, akkor lehet, hogy én is megcsináltatom
2011. máj. 1. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!