Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet baja a tetoválásnak?

Lehet baja a tetoválásnak?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltattam meg az első tetoválásom, amit ma bekentem azzal a krémmel amit adtak. Vékonyan kentem ahogy azt kell, kb 1 óra múlva mintha eresztené a színét egyszer lemostam maga a tetoválásnak nincs baja csak nem tudom hogy ez mennyire természetes (ez csak a felső hámrétegben van-e) és hogy töröljem-e át vizes zsebkendővel vagy ne?
2011. máj. 17. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vizezd, ne törölgesd, ne dörzsöld!

Valamilyen szinten normális, hogy a festékanyag egy része kilökődik. Nekem is játszott minden színben a trutymász a lábamon. De a tetkó színe még 5 év után is olyan élénk, mintha friss lenne.


A víz és a hám vakargatása kifejezetten ellenjavallt, ahogy a közvetlen napsütés is még legalább 4 hétig, és a fürdés, amíg le nem hámlott. Az kb. két hét.

2011. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a jó tanácsokat, a kilökődött festék rászáradt azzal kezdjek valamit? vagy meg kell várni míg lehámlik, a krémmel amit adtak van értelme kenegetnem így?
2011. máj. 19. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A krémmel napi 3x kend be, később már elég napi 1-2x.És nyugodtan vizezheted, mivel azt is tisztán kell tartani, mert különben ki is dobhatja a színt.Csak áztatni nem szabad.
2011. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló jól mondja. Nekem azt mondták, hogy 3 éjszaka folpackkal tekerjem át persze krémezés után. Utána már nem kell éjszakára, de kenni még igen. Azt már majd úgyis látod hogy mikor elég a krémezés. :)
2011. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!