Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen semmi baja a frissen lőtt orrpc-mnek?

Figyelt kérdés
Ma lövettem d.e. és meg mindig fáj egy kicsit. Kamillateát mondtak, hogy azzal kenegessem ha begyulladna. De meg akarom előzni.
2011. aug. 8. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tekerd vissza az időt, ugyanis szúratni kellett volna. Most már mindegy, kezeld fertőtlenítővel, de akkor is valószínűleg begyullad, akkor meg kamillatea.
2011. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szúratáshoz nyuszi voltam, de sok helyen olvastam hogy az biztonságosabb. Egyszer majd helyre jön.. Remélem...
2011. aug. 8. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:

A kamilla tea helyett én Betadine-t ajánlanék, az hatékonyabb. Kerüld a vadvizeket, poros helyeket, sztandot, uszodát. Ne piszkáld. Ne cserélgesd. Ne tegyél bele bizsut, csak orvosi fémet vagy aranyat/ezüstöt.


Óvatosan törölj arcot, kerüld az olyan helyzeteket amikor beakadhat. De ezeket amúgy is megtanulod majd és autómatikus lesz, reflexből vigyázol rá.


És máskor NE lövesd hanem szurasd. A lövetés roncsolhatja a porcot, amivel jól elintézed az orrodat egy félévre legalább.

2011. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Reméljed, mi meg röhögünk. (Y)


Kamillateát fagyasszál jégkockába azt rakd rá, kenegesd azzal, amit a lövész ajánlott és tedd össze a két pici kezed, hogy ne legyen semmi deformja az orrodnak.

2011. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A családba és az ismerőseim körében mindenki lövette.. Senkinek nincs eldeformálódva az orra... Röhögj csak nyugodtan...
2011. aug. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!