Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 30 év körüli barna hajú és...

30 év körüli barna hajú és szemű, világos bőrű nőnek milyen színű szemfesték állhat jól? (A sötétbarna nem áll jól. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Arany, lila, zöld :] Lehet, hogy a barna is jól állna, csak egy másik árnyalata.
2011. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki élénkebb színeket is. De sztem az arany valamint a szép zöld.
2011. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi! a világoszöldet próbáltam, nem volt rossz, a sötétebbtől félek :D
2011. máj. 20. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha okosan használod, akkor nem lesz baj :]
2011. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Énnekem is hasonló problémám volt, csak épp vörös hajjal, zöld szemmel... egy barátnőm ajánlotta, hogy menjek be a westendbe, és kérdezzem ezt meg az Il Makiage-pultnál. (mozi alatti mozgólépcső mellett találod őket..)


nekem segítettek!

2011. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló lehetek, barna mindenhogy pocsék, igazából a fekete és a lila se nyerő, de a türkizzöld a tökéletes. :D A kékkel is kísérletezz, már rég megdölt az a szabály, hogy barnához nem. Meg kísérletezz az árnyalatokkal valóban sokszor csak annyin múlik.
2011. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!