Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kék szememet hogyan tudom...

Kék szememet hogyan tudom minél intenzívebben ki emelni? Nem szeretnék, teljes vakolatból állni, de a szememre szeretném terelni a hangsúlyt. A hajszínem szőke és alul barna, a bőröm nagyon világos.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Kék szemhez szerintem a legjobb, ha szürke szemceruzával kihúzod. A fekete túl erős, nekem sose tetszik, attól olyan erőltetett lesz a kinézet szerintem. :D

De halványabb színekkel próbálkozhatsz, hétköznap bőven elég egy ceruzavonás meg némi spirál. :)

2011. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják az ellentétek kiemelik egymást. A kéknek az ellentéte a barna./állítólag/

Szerintem az kiemeli.

[link]

2013. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem elèg a szürke szemceruza +szempillaspirál! Nekem is kék szemem van és én felül kihúzom tussal + szempillaspirál és mindenki azt mondta hogy elég ha csak szempillaspirállal csinálom meg :)
2013. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ezek közül valamelyik:

[link]

De a legjobban az utolsó, mert nekem is kék a szemem és az illik hozzá!

2014. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekemis kék a szemem :) a fekete és annak árnyalatai, valamint a lilás,kékes színek nem állnak jól, csak elszürkítik/ nagyon csúnya szürkés-zöldes színüvé teszik a szemed. A barnának az összes árnyalata(szóval a kávészínek) plusz az arany színek és még a barack szín is nagyon kiemeli a szemed. ha szemhélytust használsz akkor ne feketét hanem sötétbarnát használj és fekete szemceruza helyett fehéret(ha meg akarod nagyobbítani a szemed) vagy barnát használj ;)TAPASZTALAT!!!! :)
2014. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!