Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van ideje műkörmöshöz járni...

Van ideje műkörmöshöz járni egy kismamának, és/vagy ujdonsült anyukának?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg a töltetést a kisbaba mellett? És az megoldható volt, hogy a szülés után sem vetetitek le?
2009. márc. 15. 14:30
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha nagyon jó babád van...esetleg, de elég nagy macera...:(
2009. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én nagynénim bebizonyitotta, hogy meg lehet ezt csinálni, lehet szépnek lenni attól még, hogy valakinek bybája van :) Ő tényleg mindig adott a külsejére, talán többet is foglalkozott vele mint kellett volna :) és ezt a szülés után sem hagyta abba. Bár ahogy meséli elég kimeritő, hogy az ilyen dolgokat addig kell megoldania amikor végre egy kicsit pihenni lehetne, dehát... :)
2009. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
én pont a kisbabám születése után (7 hónapos volt) rakattam körmöket, mert szerintem akkor sem szabad elhagynia magát egy anyukának. Szóval, jól esik a lelkemnek. Nem okozott/okoz gondot a töltetés, addig a férjem/anyukám vigyáz a picurra. Ennyi szerintem nekem is jár. Az első 1-2 hónapban viszont, amikor még nem lehetett 1-2 órára sem magára hagyni a kisfiamat, biztosan nem fért volna bele.
2009. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!