Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudom szépen kihúzni...

Nem tudom szépen kihúzni szemceruzával a szemem, hogyan kell?

Figyelt kérdés
A vízvonalon szép, de nagyon hamar lekopik. Az alsó szempillák tövénél meg egyzserűen nem szép, kicsit darabos a szempillákon. Ha meg ujjal kicsit elkenem, akkor túl vastag lesz, mintha az alsó szemhéjamra kentem volna. Hogyan csináljam?
2011. máj. 24. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha a vízvonaladon hamar lekopik akkor vagy egy másik jobb minőségű cerka után kellene nézned,vagy gyakrabban áthúzni:)

Én az alsó szempilláimnál úgy szoktam,hogy nagyon vékonyan körülbelül a szempillatövek közepétől húzom ki(extra vékonyan)és utána elmaszatolom a végével(nekem kontúr cerkám van,sajnos nem tudom,hogy hívják azt a kis szivacsot(?!) vagy mit ami a végén van:) )

remélem tudtam segíteni:)

2011. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Énis úgy szoktam, ahogy az utolsó válaszoló leírta, csak én kis ecsettel. Egyébként nem tudom, hogy van ez de nekem sincs túl jó minőségő szemveruzám (lonely márkájú) és amíg nem használtam szempillaspirált jobban lefolyt, mióta használok spirált nem nagyon kell hozzányúlnom :) meg ha van rajtad korrektor vagy alapozó akkor sem folyik le annyira.
2011. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!