Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bedugós fülbevalókat ki hogy...

Bedugós fülbevalókat ki hogy tárolja?

Figyelt kérdés
képeket, ötleteket szívesen vennék..
2011. máj. 25. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ehhez hasonló majmot (csak aranyosabb :)) vettem a Claire's-ben, pont erre van, kis állvány különböző mintákkal, tele apró lyukakkal, amibe a használaton kívüli fülbevalókat be lehet tenni, mintha füllyuk lenne :)


Én nagyon szeretem mert átlátható, semmi sem tűnik el és dekoratív :)

2011. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jysk-ben vettem fekete műbőr ékszeresládát, abban is vannak ilyen lyukasztott részek, ahova betolható. Nagyon szeretem, mert végre nem egy nagy gubanc az összes ékszerem. :D
2011. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmi, csak fekete:

[link]

2011. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


ehhez hasonló,de saját készitésű fácskát kaptam,kb 40 centi magas,fülbevalók,nyakláncok,és pár gyűrű és lóg rajta

(sima egyszerű rézdrótból hajtogathatta akitől kaptam)

2011. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. köszi de sajnos vidéki vagyok és ilyen üzlet nálunk nincs (kaposvár)


Palm: van jelenleg is ilyen ékszeres dobozom, de kihasználatlan mert nem fér bele a sok fülbevalóm...csak pár darab..


4. nagyon tetszik , de ez a fajta az akasztós lógós fülbevalók tárolására jó inkább ami nálam megoldott, (képkeretre neccharisnya húzva :P ) csak a bedugósakkal van gondom..

2011. máj. 25. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen gyerekjáték, hogy Pötyi. Párszáz forintért biztosan találsz (tudod, egy tábla tele lyukakkal, amibe színes izéket szurkálnak a gyerekek :D), annak a tábláját simán használhatod erre a célre. A pötyikkel meg kidíszítheted az üres részeket.
2011. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sima ékszeres dobozkában, bár már kértem a férjemtől valami dizájnosabb tartót (mint az első válaszoló majmocskája, csak én lepkét vagy katicát szeretnék).
2011. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fadobozkában szanaszét :D
2011. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a fácskás vagyok


azokra is tökéletes...a drót hajlik,picit széthuzok kettőt (egy ág kb 10 drótszálból van),átdugom,hátul ráhúzom,és kész,megtartja szépen

2011. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy fémdobozba, kemény szivacsba szúrva. 28f
2011. máj. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!