Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tárolja az ékszereimet?...

Hol tárolja az ékszereimet? Rengeteg aranyam, bizsum, ezüstöm van, de nem tudom hol tároljam őket.

Figyelt kérdés
Gondolkodom az ékszerfán,de arra is csak kicsiny részét tudnám rárakni. Ennyi ékszertartó dobozt nem tudok és nem is akarok venni. Te hol és hogyan tárolod az ékszereidet?
2011. jún. 7. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Tárold nálam:D Én egy szaténnal bélelt fiókban tartom őket. Bár nekem nincs annyi hogy Dunát lehessen velük rekeszteni, mert én túladok azon amire már nincs szükségem.
2011. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem is hasonló gondom volt. Dobozban nem átlátható, és össze is gabalyodik. Én a vaterán vettem egy karkötőtartó állványt illetve egy ékszertartó állványt. A karkötőtartóra bizsuból ráfér vagy 20 -30 db biztosan, illetve a másikra is vagy 30-40 db nyaklánc. Nekem bizsuk vannak főként, így átláthatóbbak. Kovácsoltvasból van, kb. 40 cm magas. Boltokban kerestem hasonlót, de nem találtam, csak olyat, amire jóval kevesebb fér, így voltam kénytelen rendelni a vateráról. Különlegesvasak felhasználónéven van egy eladó, nagyon jó cuccai vannak..

[link]

Ha ezt megnézed, van neki mindenféle, biztosan találsz valamit.

2011. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ez lég dekoratív,ajándékboltokba,100 forintos boltokba lehet kapni

2011. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megoldás lehet egy többakasztós ruhafogas a faladra, úgy vállmagasságban. Ne legyenek a kampók túl vastagok vagy nagyon felfelé hajlóak. Erre a bizsuk nagy része ráfér (egy kampóra több is mehet ám). A gyűrűket gyűrűfára, a fülbevalókat gy anyagdarabra szurkálhatod (amit mondjuk a fogas alá teszel, a maradék apróságok (vékony ezüst-aranyláncok, amiket nem mersz a fogasra rakni) meg már tényleg beférnek egy dobozba. Így nem csak a tárolást oldottad meg, hanem a szobád igen vagány dekorációját is.

Alternatív megoldás, persze csak ha van jó sok hely hozzá, akkor egy nagyobb felületű éjjeliszekrényt is végigrakhatsz velük.

2011. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezen a képemen látszik hogy vannak a szekrényemen :)

remélem segít neked :)

2011. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom,jó volna csináltatni egy fa dobozát,fiókokkal.Külön rekeszekke vagy fiókokkal elválasztani az aranyt,ezüstöt,bizsut,piercinget.

24/L

2011. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyat mennyiség van. Felakasztva tárolom őket. Most fogok egy nagyméretű, 145x100-as akasztó rendszert csinálni nekik a falra. 8 db tartó felfúrva a falra, közéjük akasztva több szinten vékony króm vasak, és azokon S alakú hajlított drótok, amin az ékszerek vannak.
2012. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!