Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudom tussal szépen...

Nem tudom tussal szépen kihúzni a szememem, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Most próbáltam először, de rémes lett, kicsit remegett is a kezem, és nem egyesnes vonal lett hanem szakasos, darabos. Tudna segíteni valaki?

A szememet csak úgy tudom lecsukva tartani, ha az egyik kezemmel lefogom, olyat nem tudok hogy az egyik nyitva van a másik mg csukva. És egy folxtonos mozdulattal kell végighúzni a vonalat vagy megállhatok közben?


2011. máj. 26. 13:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és felül gondoltam, a felső szempilláknál. És bocsi a kérdésben a hibáért *szemem
2011. máj. 26. 13:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Van egy ismerősöm, ő rutinból húzza egy határozott mozdulattal a szép, tökéletes vonalat a szeme fölé. Állítólag gyakorlás kérdése. Vegyél valamilyen olcsó, 100 ft-os tust és azzal gyakorolj:)
2011. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlás kérdése is,de gondolom az a vonal nem megy annyira,ami már a szemhéjon kívül megy. Azt úgy tudod szép egyenesre,hogy a szemed sarkához odaillesztesz egy kisebb karton lapot,olyan ívben amilyet szeretnél,és annak mentén húzod meg,a szempilla fölötti rész pedig csak gyakorlással fog jól menni.


25/N

2011. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen támaszd meg a könyöködet (ezért is nagyon rossz ötlet a fürdőben lévő tükörnél sminkelni), és egyetlen, határozott vonalat húzz. gyakorolni kell és menni fog!
2011. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás! Valamint ne ragaszkodj ahhoz, hogy egy, határozott vonallal húzd végig, mert az csak ritkán/keveseknek sikerül. Inkább lassan, de biztosan:D
2011. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meggyeslepenyleso.blogspot.com ő nem olyan régen csinált egy szép tusos videót :] Egyébként nem egyetlen határozott mozdulattal kell meghúzni a vonalat.
2011. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mint ahogy előttem írták sok sok gyakorlás kell hozzá,meg persze egy jó tus:)

Itt van egy video amivel megtanulhatod,hogyan kell szépen kihúzni a szemed:)

[link]

2011. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Én írtam, hogy ismerősöm egyetlen, határozott mozdulattal húzta ki mindig. Soha senkin nem láttam olyan szép, tökéletes tusvonalat.... ha lassan csinálja valaki, vagy részletekben, tuti nem lesz olyan soha.
2011. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Griberli tusvonalait láttad? ;]
2011. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!