Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » S. O. S hogy csináljam? (fül...

S. O. S hogy csináljam? (fül szúrás)

Figyelt kérdés
1 második lyuka akarok magamnak szúrni a bal fülembe ezt h csináljam meg mivel és menyire fog fájni lehet belőle valami baj ? 12 évesen nem túl korai ?
2011. szept. 7. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12 évesen? MINEK?????!!!!!!! és hova? mert cimpa..azt mondom..jó oké, de...:/ porc..azt mondom ember ez gáz...ha extrémebb helyre a porcban azt mondom megvesztél...O.o
2011. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
xD cimpába akarom 2. lyuknak .. a porcot én is eszméletlen baromságnak tartom
2011. szept. 7. 20:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szia!! mi is magunknak fúrtúk itthon, 13 voltam:D vegyél a gyógyszertárban orvosi tűt (kb.10ft), mert varrótűvel nehezebb. fújd le parfümmel, aztán égesd meg kicsit (fertőtlenítés) és aztán egy határozottat döfj bele, de ha engem kérdezel NE magadnak csináld, mert ha félreszúrod, vagy megakadsz, akkor begyulladhat, kérj meg valakit, nem nehéz csak egy nagyot döfjön, aztán bele a fülcsit, ami feltétlenül ezüst, arany, orvosi fém, ilyesmi legyen, tehát, ne bizsu először, amíg be nem gyógyul..és vékony legyen a hátulja is h könyebben belemenjen. aztán már kezeld kis fertőtlenítével nekem egy hét alatt lement:)
2011. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Tök felesleges a tű.Fogod a fülbevalót,lefertőtleníted és átnyomod a füleden.Fájni nem fáj egyáltalán.Csak ne gagyi fülbevaló legyen,mert a vége elferdülhet,be is gyulladhat a füled tőle.Én 2-t böktem magamnak semelyikkel se volt bajom,1et cimpába,1et felülre a porcba(ott már fájt). :D
2011. szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

pfff, ti nem vagytok normálisak, komolyan!

Inkább szenvedtek otthon magatoknak, hozzá nem értő módon, elcseszitek, begyullad, hiába égetés ide, vagy oda, nem steril és kész. Vagy legalább annyi eszetek lenne, hogy vesztek egy orvosi eszközök fertőtlenítésére alkalmas spray-t.....

Nem, hogy bemennétek egy szakemberhez, és ő megcsinálná f@szán...

2011. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és mennyi a gyugyulási ideje ?
2011. szept. 8. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:
ne okoskodjál már, ha nem is próbáltad még, nem arról van szó, hogy rozsdás fűrésszel vágja le a lábát érzástelenítés nélkül... nekem már 6 lyukat furtúnk ilyen módon, utána kezeltük betadinnal, aranyat tettünk bele, egy hét múlva semmi baja nem volt. ja, és nem szabad kivenni egy ideig, mert akkor gyorsan összehúzódik!
2011. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
egy hét ? :O akor öszi szünetbe meg is csinálhatom :D
2011. szept. 9. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen mi? szüleid mit szólnak hozzá?
2011. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
anyum nem nagyon dijjaza :S
2011. szept. 10. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!