Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kiment a "divatból" az egyszín...

Kiment a "divatból" az egyszínűre festett szemhéj vagy még nem "gáz"?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a füstös és egyéb technikával elkészített többszínű szemhéjak, de az én szemem festésével nem éri meg annyit vacakolni, mert könnyen bezsírosodik az arcom így nyáron meg izzad is és amúgy is a szemhéjamat teljesen eltakarja fölötte levő bőr (lógni azért nem lóg), így nagyon hamar elfolyik, elkenődik a festék. Pár órát bír csak ki. Újrakenni a füstös vagy egyéb variációt elég macerás lenne néhány óránként. Ezért ha kifesteném, akkor csak egyszínűre. Nem "gáz" az egyszínűre festett szemhéj?

Tudom, hogy jobb a természetes, de néha szeretném kicsit feldobni az arcom.


2011. máj. 28. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem gázabb, mikor valaki csakis a divat szabályai szerint él...

Ha jól áll, akkor nem ciki. Ha meg hülyén áll, akkor lehet akármmilyen trendi, akkor is lúzernek nézel ki. XD

2011. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha teszel a szemhéjpúder alá szemhéjalapozót (Catrice, ArtDeco, Alverde), akkor nem fog összecsomósodni a szemhéjpúder ;] Egyébként egy jó mattító púderrel (NYC, 1000 Forint, és szuper) nem fog csillogni az arcod sem.


Kérdésre válaszolva: nem gáz az egyszínűre festet szemhéj.

2011. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

De gáz vagy úristen:D

KIT ÉRDEKEL MI A DIVAT?

Tegyük fel, hogy a zöld a leggyűlöltebb színed. A legesleggyűlöltebb, rosszul vagy tőle. Idén az a divat.

Látsz egy lányt. Undorító zöld színű póló van rajta.

Mi az első gondolatod?

Hát nem az cseszd meg, hogy jajjj milyen gyönyörű ez a póló, főleg mert zöld, és nem számít, hogy ez a legutáltabb színem, mert hát ez a divat!

pf. szánalmas. de nem baj. küldj majd magadról egy képet, amin 15 színű nevetséges szemhéjfesték van rajtad, MERT AZ A DIVAT:D

2011. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az a gáz, aki egy ilyen kérdés alapján ítél.

Ugyanis tévedés ne essék, én abszolút nem vagyok divatmajom. Ha valami divatos és megtetszik és jól is áll (és nem drága) akkor valószínű veszek pl. vettem csőfarmert - kényelmesebb járni benne mint a trapézban, és vettem gladiátorszandált is tavaly. De attól még nem nézek ki úgy mint minden második lány. Pl nem mászkálok egy szál leggingsben (cicanadrág), ahogy mostanában mindenki, nem hordok tornacipőt, pedig nagyon sokan hordják és még sorolhatnám mennyi minden van divatban, amit én tuti nem veszek meg, hiába áll jól.

Amire viszont odafigyelek nagyon is, hogy ami már határozottan kiment a divatból és "ócska", "lejárt" azt azért nem veszek, mint pl régen volt a boxcipő, boka fölé illetve térdig érő változatban. Na olyat pl tuti nem vennék, mert az már tényleg lejárt nagyon. Igazából csak ennyiben öltözök divat szerint. És mostanában mindenhol többszínű szemhéjakat látok, azért kérdeztem meg, hogy mi a helyzet az egyszínűvel.

Szerintem ebben nincs semmi gáz.

2011. máj. 28. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
az előzőeknek. nem tudom akkor hogyan nézhettek ki, de itt már a divat diktál mindent, és ha ellenszegültök akkor az emberek furának néznak= kitaszítottak lesztek. EZ VAn megszoksz vagy megszöksz....
2011. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem eléggé kiment a divatból!
2012. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!