Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a tartósabb? Hosszantar...

Melyik a tartósabb? Hosszantartó szemceruza vagy tus?

Figyelt kérdés
Melyik olvad le később ebben a nagy melegben?
2011. máj. 30. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem vízálló zselés tusom van. este úgy kell szinte ledörzsölni mert meg sem moccan. próbáltam én már sima tust szemceruzát, mind elmászott egy idő után. ez a zselés tus helyén marad.
2011. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a tus az ami egyáltalán nem olvad. Ha azt felkented és megszáradt a bőrödön, akkor a meleg semmit sem árt neki. A szemceruza mindig egy kicsit zsíros állagú, ez a lényege, tehát ha izzadsz és amúgyis meleg van, akkor az előbb utóbb megadja magát.

Mondjuk ha a szemceruzát kis fekete szemhéjpúderrel rögzíted akkor azért az is elég sokáig húzza.

Mondjuk attól is függ, hogy milyen hatást szeretnél elérni, mert azért egy szemceruzával teljesen más sminket készít az ember mint a tussal..

2011. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tust ajánlom mindenkinek! Átbulizott éjszaka után ezerszer elfogadhatóbb fejem maradt, mint amikor szemceruzával maszatoskodtam.
2011. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen szemhéjtus.
2011. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tus,a szemceruza nagyon gyorsan elkenődik.
2011. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első, megkérdezhetem milyen márkát használsz? :)
2011. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. essence sun club-ot.
2011. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi :)
2011. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!