Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik tusfürdőnek van hosszan...

Melyik tusfürdőnek van hosszantartó illata?

Figyelt kérdés

Bármilyen tusfürdőt használtam eddig, mindig olyan hamar "elszállt" az illata.

Van olyan tusfürdő, melynek hosszantartó illata van?


2011. aug. 6. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Fa joghurtos tusfürdőtől sokáig olyan illatod lesz, mintha most jöttél volna ki a zuhany alól. (:

Palmolive mézes tusfürdő

Baba vörös szőlő és rózsa kivonatos tusfürdő

nekem eddig ezek váltak be

2011. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Avon-Senses tusfürdőkkel nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon sokáig megmarad a kellemes illatuk :) Kedvencem az Enchanted, de ezt már nem lehet kapni, úgyhogy csak különleges alkalmakkor használom :)
2011. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Johnson's baby rózsaszín kupakos, ha letusolok vele, egész lakás olyan illatú mintha új lenne, én meg estig érzem magamon és babámon is, egy éves, őt is ezzel fürdetem :)
2011. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Ha még tudtok akkor írjátok =)

2011. aug. 6. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Fa Cacao butter & Cocoa oil tusfürdő illata bizonyult a legtartósabbnak.

Ez az: [link]

2011. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon kellemes az illata és tartós is. :)

2011. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!