Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miket tehetnék a fülembe? A...

Miket tehetnék a fülembe? A többi lent!

Figyelt kérdés
szeretném elkezdeni tágítani a fülemet, de nem tudom hogyan kezdjem. egyszer már nekiálltam, beleraktam fülpiszkálót, aztán azt hiszem belement egy toll betét is, és itt valahogy mindig elakadtam. valami praktikus, olcsó, megvalósítható ötlet?
2011. máj. 30. 14:13
 1/5 anonim válasza:
Lehet kapni direkt erre a célra készített fültágítókat.
2011. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
neeeeeeeeee! ne tágítsd a füledet! lehet h most tetszik, de ha már kitágult, akk nem fog visszahúzódni,,,egyszer láttam olyat(csak képen), h elszakadt vkinek a füle és azzal semmit se tudnak csinálni.....
2011. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fültisztitó pálcikáal...

egyre többet és többet teszel bele... 1 db az 2mm... és mindig középre rakd a következőt, különben nem tágul normálisan a füled... attól függ, mekkorát akarsz....

2011. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"azzal semmit se tudnak csinálni....." végülis csak összevarrni! :D Az már más tészta ha valaki igénytelen.
2011. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Celluxxal tekerd azt amit kinőttél, ettől jobbat nem lehet még a te méretednél csinálni.

Majd 1-2-3cm fölött kupakok is jók lesznek

2011. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!