Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hosszú műkörömmel rendelkező...

Hosszú műkörömmel rendelkező nők: milyen érzés a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy miben más az életetek, mint akinek rövid körme van?

Miért csináltattok a hosszú körmöt, mik az előnyei és hátrányai?


2011. jún. 2. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én csak egy hátrányt tudok írni...kesztyű viselés szinte lehetetlen...(tudom, nincs tél, de pl gumikesztyű kell a takarításhoz.)
2011. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

[link]


Jelenlegi körmöm :)

Szerintem sokkal nehezebb az élet, mint egy rövid körműnek.

Mindenhez óvatosan kell nyúlni.

Kb 1 éve van folyamatosan ilyen hosszú, hegyes körmöm. Először csak divatból csináltattam és az első napok-hetek voltak legrosszabbak. De hamar megtanul az ember benne "élni", talán már nem is tudnék kis körömmel lenni.

Előny hogy divatos , megnézik, irigykednek h bizony te tudsz ezekkel létezni.

Annyi a szerencsém, hogy most még egyetemre járok, mosogatógép van, heti 2x jön a takarítónő az albiba. Tehát semmi olyant nem kell csinálnom ami nehezen menni. Mondjuk most az írás is kicsit nehezebb de ebbe is bele lehet jönni. Úgyhogy ha gondolkodsz rajta h csináltatsz , én ajánlom :)

2011. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
én mosok főzök takaritok 4 gyereket nevelek hosszú hegyes körmökkel semmi gondom a minden napokba több mint 5 éve.
2011. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Nincs is undorítóbb a hegyes hosszú műkörömnél..fújjj!!
2011. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
szerintem is undorító, ízléstelen.
2011. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Mondom, az irigység... :)
2011. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Irigység a lóf@szt! Szerintem is undorító!
2011. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Niky emo girl ***** válasza:
nekem mindig hosszu és kegyes a körmöm de nem mű :D nagyon ritkán vágom mert annyira megszoktam h hosszu h szinte fáj ha levágom :D nekem semmi gondom nincs vele, volt néha műkörmöm is ami még tán kcisit kisebb is volt mint most sajátom és azzan elég nehéz volt nekem :/
2011. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!