Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 vagyok és elkezdtem szemcer...

Domcsaa kérdése:

13 vagyok és elkezdtem szemceruzát használni, de csak alul. Most vettem észre, h felül is kihúzzák az emberek. Kipróbáltam, de nekem nagyon rossz érzés, mert olyan mintha belenyúlnék a szemembe! Segítség kéne, h mivel csináljam, és hogyan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem elég alul

én is csak ott festem

felül azért rossz, mert ha el kezd zsírosodni picit akkor elkenődik és nagyon ronda lesz

2010. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felül normális ember nem festi. És belül se igazából. Húzd ki a szempilláid alatt, és felső szemhéjon is, majd fülpiszkálóval maszatold el a vonalat. Sokkal jobb, mint amikor belül vastagon kikeni valaki (a kezdőkre jellemző igazából és keveseknek is áll jól). Felül pedig inkább azért van festék, mert ahogy pislognak, átkenődik. És ha mások kifestik? Neked nem kell. :D Főleg, ha rossz érzés.
2010. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Talán ha tust használnál szemceruza helyett akkor jobb lenne mivel nem kenődik el
2010. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De szerintem ne adjunk neki ötleteket. Így is, úgy is röhejesen néz ki 13 évesen sminkkel, ill. elkenődött sminkkel. Nekem anyu még 15 évesen se engedte, max elvitt kozmetikushoz, és ott szépen befestették a pilláimat meg kiszedték a szemöldökömet. 16 után festhettem csak magam, akkor se suliba. Mostanában sminkelek csak (és most se mindig).

17/L

2010. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
felül nem azt a "nedves részt" kell ami a szempilládd "alatt" van, hanem a szemhéjadon ami a szempillád felett a bőr!
2010. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is csak alul szoktam.. amúgy 1 cipőben járunk, én is 13 vagyok.. én is pont azt néztem, h mások felül is kihúzzák a szemüket.. aztán +próbáltam, de nekem is olyan érzés volt mint neked.. de én se csinálom úgy.. elég szemceruza+spirál..;]
2010. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!