Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence black mania szemhéjtus...

Essence black mania szemhéjtus! Megvenném, de félek, hogy irritálni fogja a szemem. (? )

Figyelt kérdés
a black mania szempillaspiráltól semmibaja nem volt a szememnek,meg vegyem vagy keressek másik szemhéjtust?
2011. jún. 3. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégis mi alapján gondolod, hogy irritálná a szemed?

Nem értem...

2011. jún. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát...itt is irták meg más oldalakon is,hogy viszketett tőle a szemük
2011. jún. 3. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:

mivel az essence termékek olcsók, ezért ez nem olyan, mintha pl egy loreallal kapcsolatban kérdeznél, megveszed, kipróbálod, lehet, hogy neked pont jó lesz, és akkor évente egy nagyobb összeget takarítasz meg vele. Ha meg nem, akkor veszel egy másmilyet.

Amúgy nekem még semmilyen essence terméktől nem volt bajom, pedig érzékeny a bőröm. De nem vagyunk egyformák, ami az egyik embernek jó, az a másiknak nem...

2011. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

egy egyszerű megoldás: megfogod a tesztert és letörölgeted egy kicsit hogy más bacija ne menjed rád. rákened az ujjadra és felkened a szemedre. elmész sétálni félórára és ha csíp nem veszed meg.

és ugyebár smink nélkül menj..

2011. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem essence black mania szemhéjtusom van és nagyon szeretem :) szépen fog és szép fekete egyáltalán nem irritálja a szemem. :) meg gyorsan is szárad.
2011. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!