Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha beforrt lyukba lőnek...

Ha beforrt lyukba lőnek fülbevalót, az ugyanolyan mint amikor először lyukasztják a fülcimpát?

Figyelt kérdés

A jobb fülemet már legalább háromszor lyukasztották ki ugyanazon a helyen mert mindig beforrt gyulladás miatt.

Ha most megint ki akarnám lyukasztatni, ugyanolyan lenne mint amikor először lőtték ki, vagy jobban/nem annyira fáj?


2011. jún. 4. 23:56
 1/4 anonim válasza:
ha már legalább háromszor lyukasztották ki ugyanazon a helyen, akkor hogy lehet hogy még nem tudod milyen érzés? a kérdés kicsit paradoxon.
2011. jún. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem forrt be a fülcimpám, évek után is tudtam beletenni fülbevalót. Azt a ki dugót, ami képződött ott, kilöktem a fülbevalóval és kész.
2011. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem emlékszem az érzésre mert legutóbb kb. 2 éve volt lyukasztava a fülem, legutóbb pedig pl. azért forrt be, mert egy kicsit be volt gyulladva, éjszaka kiesett a fülbevaló és reggel már nem tudtam visszatenni.
2011. jún. 5. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Vissza tudtad volna... Nekem is sokszor olyan érzésem van, hogy nem tudom, de egyszerűen egy kicsit meg kell nyomni és akkor bepattan. Nagyon félelmetes hangja van de nem nagyon fáj, és lehet utána begyullad egy-két napig de aztán minden rendben megy az élet tovább.

Amúgy úgy tudtam, hogy nem lyukasztanak ugyanazon a helyen...

2011. jún. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!