Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű rúzs állna jól...

Milyen színű rúzs állna jól hétköznapokra?

Figyelt kérdés
Sötétbarna, majdnem fekete hajam van és kék szemem. A bőröm alapból világos nagyon de nyáron úgyis bebarnulok kicsit:)Sosem merek rúzst használni de most szeretnék venni egyet ezért érdekelne, hogy melyik színnel kellene megpróbálkoznom.
2011. jún. 7. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdetnek szerintem válassz valami üde, világos színt, mondjuk egy barack vagy rózsaszín

[link]

például...

de szerintem az erősebbek is jól állnának. Így látatlanba nehéz :)

ezt nézd át: [link]

2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem a rózsaszínes árnyalatok annyira nem állnának jól, inkább ilyen Labello fruity shine:

[link]

2011. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hot_kiss ***** válasza:

Kék szem - halvány, enyhén barnás bőr - sötét haj.

Ehhez jóláll szinte mindenszínű rúzs, de előbb szerintem is valami nem túl élénk színű rúzst keress. (:

2011. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Pont ilyen Labello-t vettem tegnap:)) Majd próbálgatok csak az a baj, hogy mivel sosem használtam..vagyis de egyszer és olyan furcsán éreztem magam:s Pedig tetszik meg minden csak szokatlan. Mindenképpen világosabb és kevésbé feltűnő színekre gondoltam én is:)
2011. jún. 7. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát hétköznap ide vagy oda én mindig olyan színű rúzst teszek a számra, ami illik a ruhámhoz. Nekem fekete a hajam és zöld a szemem, szerintem mindegyik szín jól áll nekem, de a legközelebb a lila és a rózsaszín áll hozzám. De ha pl. valami piros ruhát veszek fel, akkor a rúzs is piros, ha pl. zöld ruha van rajtam, akkor a rúzsom narancssárga. Ha kék ruha, akkor rózsaszín. Ha rózsaszín vagy lila ruha akkor ilyen lilás rúzs van rajtam.
2011. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!